در هفته پنجم لیگ چه گذشت ؟

0
262

قرچک شهر بی دفاع
مقاومت قرچک ۰ _ گیتی پسند اصفهان ۳
اصفهانی ها از قرچک خاطره خوبی ندارند.اما انگار قرار است این خاطرات را پاک کنند . نیما اول قرچکی ها مقاومت خوبی کردند . اما در نیمه دوم کم آوردند و ۳ گل خوردند تا جهنم قرچک ، بهشت اصفهانی ها شوند .. دبل عالیقدر شرایط رضا لک را در جدول ثابت نگه داشت . اما زرخانلی دستش از امتیاز باز هم خالی ماند تا با تنها دو امتیاز در قعر جدول باشد . مقاومت نتوانسته ابهت قرچک را حفط کند و با این شرایط ، روزگار سختی پیش روی آنها خواهد بود .

تحول از نوع شهروند
پارسیان شهر قدس ۲ _ شهروند ساری ۴
کمتر کسی فکر میکرد که ساروی ها اینگونه متحول شوند . آنها در هفته چهارم شکست خانگی را تجربه کرده بودند . اما انگار شاگردان اسماعیل پور از آن شکست درس گرفتند و پارسیان را در خانه شکست دادند . زندی پور وعده داده بود از هفته پنجم تیمش متحول شده . اما این وعده جواب نداد و شکست خانگی پارسیان آنها را در خط قرمز قرار داد .

گلباران کاکوها
ارژن شیراز ۵ _ اهورا بهبهان ۱
شیرازی ها خیلی بی سر و صدا کار خود را میکنند و هفته به هفته شرایط بهتری را نشان میدهند . اگر چه اهورا تا به حال تنها یک امتیاز کسب کرده ، اما تیم سختی ست که ارژن آنها را با ۵ گل راهی خانه کردند . کمالی نشان داده که اگر تیمش دغدغه مالی نداشته باشد ، میتواند در قواره یک تیم مدعی نشان دهد . اهورا باید فکری به حال تیمش کند تا عمر حضورش در لیگ برتر یک ساله نماند .

دربی ساوجی ها به نام سن ایچ
سن ایچ ساوه ۶ _ شهرداری ساوه ۳
دربی لیگ به نام اصغری مقدم و یارانش به پایان رسید . اگر چه تا اواسط بازی شاگردان خبیری پا به پای سن ایچ پیش آمدند ، اما در نهایت کم آوردند و نتوانستند امتیازس کسب کنند. اضافه کردن بازیکن هم هنوز به داد شهرداری نرسیده و حالا در منطقه خطر هستند . از ان طرف سن ایچ هوشیارانه بازی میکند و تجربه اصغری مقدم به کار تیمش آمده .

مقاومت در گرمای بندر
آذرخش بندرعباس۱ _ مقاومت البرز ۱
سربازان کرجی از برد هفته چهارم روحیه گرفتند و آذرخش را در خانه و در میان انبوه تماشاگرانش متوقف کرد . ماجرای توپ ها در لیگ برتر هنوز ادامه دارد و هیچ تیمی از کیفیت توپ ها راضی نیست . در این بازی هم توقف طولانی در اعتراض به توپ ها دیده شد . شاگردان روزپیکر از امتیاز خانگی استفاده نکردند و در نهایت به ۱ امتیاز قناعت کردند .

۳ امتیاز با طعم شیرین سوهان
قمی ها تیم بی شکست لیگ بودند . اما مشهدی ها هم گمان نمیکردند در خانه ببازند . اما دومین شکست متوالی فرش آرا یا نتیجه ۲ _ ۱ رقم خورد تا شاگردان حسن زاده از شرایط خوب هفته های اول فاصله بگیرند . اما قمی ها با این پیروزی پاسخ محرومیت باز یکن خود را دادند و ۳ امتیاز را از مشهد بردند . حالا مشهدی ها باید به این فکر کنند که از آن تیم هفته های اول چرا دور شدند . خط تیره باخت هنوز برای قمی ها پابرجا ماند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه