شهناز یاری : صداوسیما با ورزش بانوان مهربان‌تر باشد ، بسیاری از مشکلات کم می‌شود !

0
479

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

شهناز یاری سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران به عدم حمایت اسپانسرها از تیم‌های بانوان به خاطر نداشتن پخش تلویزیونی اشاره کرد و گفت : اسپانسرها می‌خواهند دیده شوند . در غیر این صورت هزینه نمی‌کنند و این یکی از اساسی‌ترین مشکلاتی است که کار را برای فوتسال بانوان سخت کرده است .

او ادامه داد : بی‌نظمی‌هایی که در شروع لیگ وجود داشت ، بیشتر به خاطر تیم‌ها بود . اگر قرار بود ۱۴ تیم در لیگ حضور داشته باشند ، پنجم مردادماه مسابقه‌ها شروع می‌شد اما به ۱۲ تیم تقلیل پیدا کرد و حتی تا دیروز هم می‌گفتند به ۱۱ تیم کاهش پیدا می‌کند و تیم نامی‌نو معلوم نیست تیم‌داری کند اما امروز مشخص شد که این تیم در لیگ شرکت می‌کند . همین بودن و نبودن اسپانسرهایی که از تیم‌ها حمایت مالی می‌کنند ، باعث چنین اتفاقاتی است .

یاری در مورد قول کفاشیان مبنی بر پخش اینترنتی مسابقه‌های فوتسال بانوان گفت : همه بازی‌ها را پخش نمی‌کنیم بلکه فقط تعدادی از آن‌ها پخش اینترنتی دارد . البته قرار است برنامه‌ای به اسم تب ۴۰ درجه که شنبه شب‌ها ۹ شب بازی‌های لیگ فوتسال بانوان را پوشش دهد . امیدوارم این اتفاق‌ها مثبت باشد و آقایان تمایل پیدا کنند از فوتبال بانوان بیشتر حمایت کنند .

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود در مورد وضعیت آمادگی تیم سپیدرود برای شروع لیگ برتر فوتسال بانوان بیان کرد : یک ماه تمرین کردیم و وضعیت‌مان خوب است اما دو روز قبل آرزو گرامی‌زاده را که به تازگی به تیم ما اضافه شده ، به دلیل آسیب دیدگی از دست دادیم و فکر می‌کنم ۴ هفته از بازی بعدی دور بمانیم . اما برای شروع لیگ آمادگی داریم و تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم . باید لیگ شروع شود تا ببینیم شرایط تیم‌های دیگر چگونه است .

او افزود : همه تیم‌ها کم و بیش تمرین داشتند . ما هم در این مدت گاهی بین تمرین‌هایمان وقفه می‌افتاد ولی در مجموع تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم .

یاری در مورد بازی با پالایش نفت آبادان که قهرمان دور قبل لیگ برتر فوتسال بانوان است ، گفت : این تیم یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های لیگ برتر فوتسال بانوان است و فکر می‌کنم از اولین سال‌های شروع لیگ حضور داشته است . البته امسال تعدادی از بازیکنانش را از دست داده اما برای حریفان‌مان احترام قائل هستیم و پالایش نفت هم تیم دست و پا بسته‌ای نیست . چند نفر از بازیکنان دانشگاه آزاد را جذب کرده و تیم خوبی است . قطعا بازی سختی در پیش داریم .

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران درباره تغییر نام نگین شبنم به سپیدرود گفت : مالک سپیدرود و نگین شبنم یکی است . قبل از اینکه این مالک سپیدرود را بخرد ، اسپانسر ما بود اما بعد از خریدن سپیدرود تصمیم گرفت تیم خانم‌ها و آقایان را با نام سپیدرود در لیگ داشته باشد .

لیگ برتر فوتسال بانوان ۱۹ مردادماه و با حضور ۱۲ تیم برگزار می‌شود . در هفته اول این بازی‌ها سپیدرود تهران که اولین حضور خود را تجربه می‌کند به مصاف پالایش نفت آبادان می‌رود .

تیم سپید رود تهران با بازیکنان و کادر فنی زیر در لیگ برتر فوتسال شرکت می‌کند :

بازیکنان : فرزانه توسلی ، سارا شیربیگی ، مینا هاشمی ، مهسا درویشی ، رقیه صومعه ، نسترن مقیمی ، فاطمه شریف ، فاطمه خلجی ، آرزو صدقیانی زاده ، نسرین قمی ، مرضیه توفیقی نسب ، سوسن رضاپور ، هانیه محمدی ، مهناز علیزاده

کادر فنی : شهناز یاری ( سرمربی ) ، پریا چکانی ( مدیر تیم ) ، الهام موسویان ( پزشک ) ، فرشته داداشی ( تدارکات ) ، ریحانه ابراهیم و مبینا سماواتی ( مسئول رسانه) .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه