شمس : مس با صدر نشینی در گروه D راه قهرمانی خود را هموار کرد !

0
139

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

حسین شمس در گفت وگویی بعد از پیروزی ۸ بر ۳ تیم فوتسال مس سونگون مقابل ارم قرقیزستان در مرحله حذفی رقابتهای فوتسال جام باشگاههای آسیا گفت : بازی خیلی خوب و منطقی بود که امروز مس انجام داد همانطور که اطلاع دارید تیم فوتسال مس سونگون تمرینات خود را از سایر رقبای خود دیرتر شروع کرد اما حمید بی‌غم سرمربی باهوش این تیم در مدت کوتاهی توانست این تیم را به خوبی جمع کند و با اسکلت قبلی تیم خود که قهرمان لیگ برتر در سال گذشته و همچنین با جذب دو بازیکن کمکی اصغر حسن زاده و حسین طیبی راهی این مسابقات شدند .

وی در ادامه گفت : این تیم در دور اول این رقابتها نمایش خوبی از خود نشان داد و با قاطعیت به این مرحله رسید البته همه از راه دور فکر می‌کنند این تیم کار ساده‌ای را تا این مرحله در پیش داشته اما نه این طور نبوده و کارشان خیلی سخت بوده و این کار با تلاش کادر فنی و بازیکنان این تیم که بازیهای منطقی انجام داده به دست آمده است .

سرمربی سابق تیم ملی گفت : تیم مس با شکست تیم بانک بیروت در مرحله مقدماتی به عنوان تیم صدرنشین به دور بعد این مسابقات صعود کرد که از هوشمندی کادر فنی و بازیکنان این تیم در این بازی بوده و با صدرنشینی خود در گروه D راه قهرمانی خود را در این رقابتها هموار کردند به این دلیل که تا مرحله نهایی مس کار سختی را در پیش ندارد و همانطور که امروز مشاهده کردید به راحتی توانست با اقتدار بر نماینده قرقیزستان غلبه کند و راهی مرحله نیمه نهایی شود و من فکر می‌کنم حریف این تیم در مرحله نیمه نهایی نفت عراق باشد و این تیم نمی تواند رقیب سختی برای مس باشد . بنابراین تا مرحله نهایی تیم مس بازی سختی در پیش ندارد و می تواند قهرمان این دوره از مسابقات شود و ناکامی ۲ ساله باشگاههای ایرانی را جبران کند .

شمس در پایان گفت : البته نمی توان از زحمات خوب مدیریت این باشگاه غافل شد مدیریت این باشگاه این تیم رابه خوبی پشتیبانی کرد و با حرکتی که قبل از آغاز این رقابتها انجام داد و این تیم را چند روز قبل از مسابقات راهی اندونزی کرد همین کار یکی از علتهای موفقیت این تیم در این رقابتها است . امیدوارم تیم مس با قهرمانی به ایران بازگردند و یکبار دیگر فوتسال دل مردم ایران را شاد کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه