آرا کمیته انضباطی برای دیدار سوهان محمد سیما و مقاومت قرچک اعلام شد !

0
245

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

دیدار دو تیم مقاومت قرچک و سوهان محمد سیما قم از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال برگزار شد و از سوی علی مسعودی ، سرپرست تیم سوهان محمد قم تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد ، رخ داد . وی به توبیخ کتبی محکوم شد .

محمد کوهستانی ، بازیکن تیم سوهان محمد سیما قم به دلیل درگیری و رفتار غیر ورزشی بازیکن تیم مقابل و رفتار زننده با تماشاگران که منجر به اخراجش شد ، به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد ( این رای قابل تجدید نظر است ) .

همچنین حمیدرضا پورجاوید ، بازیکن تیم مقاومت قرچک به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل و رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراجش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد .

جعفر عابدی ، مسئول رسانه‌ای تیم سوهان محمد سیما قم به دلیل رفتار غیر ورزشی با نماینده فدراسیون به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد .

رسول قلی‌زاده ، مدیرعامل تیم سوهان محمد سیما قم به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت به نماینده فدراسیون به توبیخ کتبی محکوم شد .

تیم مقاومت قرچک به دلیل جلوگیری از خروج بازیکنان اخراجی از سوی تماشاگران که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد ، به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد .

کلیه آرای فوق قطعی است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه