چکانی : لیگ فوتسال بانوان امسال وضعیت بهتری خواهد داشت / سپیدرود مدعی است !

0
285

تیم فوتسال بانوان سپید رود با به خدمت گرفتن فرزانه توسلی و سارا شیربیگی یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر است . این تیم در هفته نخست رقابت ها ، جمعه ۱۹ مردادماه مقابل تیم پالایش نفت آبادان قهرمان فصل گذشته  آرایی خواهد کرد .

پریا چکانی سرپرست تیم فوتسال سپیدرود رشت در گفتگویی درباره بازی این تیم در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان گفت : تیم شرایط بسیار خوبی دارد ، البته ۲ بازیکن مصدوم داریم که خیلی جدی نیست و برای بازی روز جمعه مشکلی ندارند .

وی در ادامه افزود : به لطف سازمان لیگ افتتاحیه رقابت‌ها با بازی تیم سپید رود و پالایش نفت آبادان است . پالایش قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها است و ما نیز یکی از مدعیان قهرمانی در مسابقات خواهیم بود .

سرپرست تیم فوتسال سپیدرود رشت با اشاره به خدمت گرفتن برترین گلر و خانم گل آسیا گفت : فرزانه توسلی و سارا شیربیگی را در اختیار داریم ، با توجه به پخش شدن ملی پوشان در سایر تیم‌ها امسال وضعیت بهتری را در لیگ شاهد خواهیم بود . هدایت تیم نیز بر عهده شهناز یاری ، سرمربی تیم زیر ۲۰ سال است .

چکانی تصریح کرد : مهمترین اتفاق لیگ امسال ، حضور خبرنگاران مرد در سالن مسابقات است . کفاشیان نیز قول پخش مسابقات به صورت اینترنتی را داده است . همچنین شرایط حضور خانواده ها در سالن رقابت فوتسال بانوان نیز مهیا است و مدیر عاملانِ باشگاه‌ها به همراه تعداد محدودی از مردان می توانند در سالن حاضر و بازی‌ها را تماشا کنند . انشاالله شاهد حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات مردان نیز باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه