پیگیری اختصاصی اخبار فوری فوتسال درباره میزبانی لیگ دسته اول امیدها !

0
197

گفتگو اختصاصی با سلیمانی دبیر کمیته فوتسال در ارتباط با سئوال یکی از کاربران اخبار فوری فوتسال و اعتراض آنها به نحوه میزبانی لیگ دسته اول امیدها در شهر تنکابن
سلیمانی : در مورد اخیر تیمهای مهمان خود باید برای خود خوابگاه و یا جا و مکان فراهم کنند و میزبان موظف به آماده سازی امکانات خوابگاه برای تیمها نیست این در حالیست که تنکابن به لحاظ همکاری این کار را انجام داده است که طبیعتا با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد این کار را کرده است در تمامی مسابقات تیمهای میهمان بایستی خود به فکر تهیه محل اسکان تیم باشند .
تنکابن تنها تیمی بود که درخواست میزبانی داده بود . و ما نیز بهترین مکان را آنجا تشخیص دادیم . متاسفانه زیر ساختها مناسب نیست و به همین دلیل در شهرهای مختلف این مشکلات وجود دارد .
ما تنها تیمها را در نظر نداریم داوران ما نیز مهم هستند ما نمیتوانیم میزبانی را به شهری بدهیم که داور ما سه اتوبوس عوض کند تا به مقصد برسد .
برای ما تفاوتی نمیکند که در چه شهری میزبانی انجام گیرد اما با توجه به امکانات و مسائل دیگر بهترین جا تنکابن تشخیص داده شد چون این تنکابن بود که درخواست میزبانی داده بود .
به طور مثال حتی در لیگ برتر فوتسال هم این مشکلات وجود دارد . اهورا بهبهان در سالنی که ظرفیتش ۳۰۰ نفر بود میخواست ۱۵۰۰ نفر را جا دهد که خداروشکر با تغییر سالن این مشکل حل شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه