ناظم الشریعه : بعد از جام باشگاه ها، اردوهای تیم ملی آغاز می شود / با شرایطی متفاوت بازیکنان تیم ملی تمرینات خود را برگزار خواهند کرد !

0
177

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

سید محمد ناظم الشریعه ، سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان ، اظهارداشت : پس از پایان رقابت های جام باشگاه های آسیا و بازگشت تیم مس سونگون ، لیگ برتر آغاز خواهد شد و به دنبال آن اردو های تیم ملی تشکیل می شود .

وی افزود : از ۲۷ مردادماه اردو های تدارکاتی تیم ملی فوتسال بزرگسالان آغاز می شود چرا که پس از برگزاری اردو های تیم ملی ” ب ” و شناخت بازیکنان ، تعدادی از این بازیکنان تیم ملی به اردوی بزرگسالان دعوت می شوند تا تمرینات را با حضور بازیکنان باتجربه و جوان آغاز کنیم . بدون شک حضور بازیکنان تیم ملی جوان شرایط متفاوتی را بر تیم حاکم خواهد کرد و بازیکنان با انگیزه و تلاش بالا در اردو ها تمرینات خود را دنبال می کنند .

ناظم الشریعه ادامه داد : ۳ مرحله اردو داریم که منتهی به تورنمنت تبریز می شود . این تورنمنت ۳۱ شهریور ماه آغاز خواهد شد و تا زمان فوق ، تیم ملی به هماهنگی و آمادگی خوبی می رسد . قرار است در تورنمنت ۴ جانبه تبرییز با تیم های اوکراین ، بلاروس و ژاپن رقابت داشته باشیم .

وی در پایان خاطرنشان کرد : اردوی تدارکاتی بعدی تیم ملی در برزیل است که پس از برگزاری چند جلسه تمرین ، دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتسال برزیل برگزار خواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه