پرداخت پاداش تیم ملی فوتسال بانوان در اولویت قرار گرفت !

0
167

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از نخست نیوز :

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بانوان درباره پاداش بانوان ملی پوش فوتسال گفت : روز شنبه مصوبه پاداش ملی‌پوشان را به کمیته‌های ذیربط ابلاغ کردیم تا در نخستین فرصت پرداخت شود .

 

لیلا صوفی زاده درباره زمان پرداخت پاداش های ملی پوشان فوتسال گفت : پس از رقابت های جام جهانی در نخستین جلسه هیات رئیسه که برگزار شد پاداش بانوان فوتسالیست تصویب شد و همان مبلغی که برای مردان در نظر گرفته شد برای تیم زنان نیز در نظر گرفته شده و روز گذشته آن را به کمیته های ذیربط ابلاغ کردیم تا در اولین فرصت پرداخت شود .

صوفی زاده درباره دیدار تیم ملی فوتسال بانوان با وزیر ورزش و جوانان نیز گفت : پس از قهرمانی در آسیا ما به ماه مبارک رمضان برخورد کردیم و پس از آن نیز وزارت ورزش درگیر مسئله حضور موفق تیم‌های ملی در بازی‌های آسیایی جاکارتا است ، به طور حتم این دیدار در اولویت وزارت ورزش و جوانان است و محمدیان و مقام عالی وزارت پیگیر آن خواهند بود .

تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله نخست انتخابی کسب سهمیه المپیک با تیم‌های امارات ، اردن ، لبنان ، ماکائو و هنگ کنگ همگروه است ، صوفی زاده درباره برنامه‌های فدراسیون فوتبال برای حضور پرقدرت تیم ملی در این رقابت‌ها گفت : دعوت نامه‌هایی را به کشورهای مد نظر ارسال کردیم و منتظر پاسخ مثبت از آنها هستیم . ایران آمادگی میزبانی برای برگزاری دیدارهای دوستانه را دارد . با توجه به شرایط اقتصادی کشور تصمیم بر این گرفته شد اگر کشورهای دعوت شده درخواست مثبت دهند دیدارهای دوستانه را به میزبانی ایران برگزار کنیم .

لیلا صوفی زاده در پایان گفت : علاوه بر برگزاری دیدارهای دوستانه تلاش ما بر این است که از یک مدیر فنی متخصص و با دانش در کنار تیم ملی استفاده کنیم ، نه اینکه صرفاً نام مدیرفنی باشد بلکه به فردی مانند صانعی در کنار فوتبال نیز نیازمند هستیم و تا ۲۰ روز آینده مدیر فنی را اعلام خواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه