هیثم عباس : بازی بسیار سختی را بردیم / رودریگو : این بازی را فراموش کردیم و به بازی فینال گونه مان مقابل الغرافه فکر میکنیم !

0
162

نفت الوسط عراق ۴ – تای سون نام ۳

پس از پیروزی روز اول تای سون نام به دنبال دومین پیروز بود تا صعود خودش به مرحله بعد را قطعی کند در حالیکه نفت از بازی اول خود تنها یک امتیاز دشت کرده بود و برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی در بازی امروز داشت .
هیثم عباس مربی نفت الوسط پس از بازی :
اکنون ذهنم رابرای بازی با جوانجو کره جنوبی آماده کرده ام . بسیار خوشحالم که امروز مقابل تیم سرسختی به پیروزی رسیدیم . ما برای هر بازی یک طرح و استراتژی تازه داریم زیرا هر تیم با تیم دیگر تفاوت دارد بنابراین ما تاکتیکهای جدیدی مقابل حریف بعدی مان خواهیم داشت .

مصاحبه روردیگو مربی تیم تای سون نام ویتنام پس از بازی امروز مقابل نفت عراق
ماشایسته این نتیجه نبودیم و به حق خود نرسیدیم . در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم ,، مخصوصا در ده دقیقه اول . فرصتهای زیادی داشتیم اما پس از اینکه ۵ خطا شدیم ما نمیتوانستیم همچنان تیم نفت را پرس کنیم و تحت فشار قرار دهیم . در نیمه دوم بازی برابری را شاهد بودیم اما آنها از فرصتهای خود به خوبی استفاده کردند و ما را مجازات کردند .
پس از اینکه بازی با نتیجه دو بر یک به سود نفت پیش میرفت تیم ما کنترل جریان بازی را از دست داد و شاید یکی از دلایل اصلی گل خوردن ما بود اما در ادامه سعی کردیم که جریان بازی را در دست گیریم و تقریبا این کار را انجام دادیم اما دیگر کاری از دست بازیکنان برنمی آمد .
حالا این نتیجه را فراموش میکنیم و به بازی بعدی فکر میکنیم این یک فینال برای ما و الغرافه است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه