هفته پنجم لیگ برتر فوتسال / از دربی بی هیجان ساوه ای‌ها تا استفاده بالای جدولی‌ها از نبود مس !

0
258

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان :

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کشورمان از روز پنجشنبه ( ۱۸ مرداد ۹۷ ) با برگزاری ۶ دیدار آغاز خواهد شد و بسیاری از تیم ها برای جدایی از قعر جدول و تیم های نیمه اول جدول نیز برای کسب صدر تلاش خواهند کرد . همچنین یکی از دیدار های لیگ برتر نیز میان تیم های مس سونگون ورزقان و حفاری اهواز به دلیل حضور مسی ها در جام باشگاه های آسیا برگزار نشده و دیدار این ۲ تیم در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد .

پارسیان شهر قدس – شهروند ساری
اولین دیدار این رقابت های لیگ برترمیان تیم های پارسیان شهر قدس و شهروند ساری است تیم پارسیان شهر قدس هفته گذشته در دیداری برابر گیتی پسند اصفهان ، متحمل شکست سنگین شد و حالا اما تلاش می کند تا این دیدار را با امتیاز میزبانی با کسب امتیاز به پایان برساند . تیم شهروند ساری نیز از مدت ها پیش درگیر مشکلات تمرینی بوده و دیدار هفته گذشته خود برابر ارژن شیراز را با شکست تمام کرده است . حالا هر کدام از این تیم ها تلاش می کنند تا به نیمه جدول آمده و خود را از منجلاب بزرگ انتهای جدول جدا کنند . پارسیان شهر قدس با ۳ امتیاز در رده ی ۱۰ و شهروند ساری نیز با ۳ امتیاز در رتبه ۱۱ لیگ برتر فوتسال قرار دارد .

مقاومت قرچک – گیتی پسند
دومین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتسال میان تیم های مقاومت قرچک و گیتی پسند اصفهان برگزار خواهد شد . تیم گیتی پسند دیدار هفته گذشته خود را توانسته بود با نتیجه ۸ بر ۳ به پایان برساند و صدرنشین لیگ باشد . قرچکی ها اما وضعیت بسیار خوبی در لیگ برتر فوتسال ندارند و با ۲ امتیاز و اختلافی بسیار زیاد در رده ۱۳ جدول فوتسال قرار دارند و در صورتی که برای پیروزی در این مسابقه به میدان نیایند ادامه فعالیتشان در لیگ برتر بسیار سخت خواهد بود .

ارژن شیراز – اهورا بهبهان
تیم اهورا بهبهان تا پایان رقابت های هفته پنجم لیگ برتر فوتسال تنها توانسته است یک امتیاز کسب کند و به عنوان تیم آخر جدول باید ، تلاش بسیاری را برای پیروزی برابر تیم شیرازی انجام دهد . این احتمال وجود دارد که تیم اهورا بهبهان پس از شکست از سایر تیم ها فاصله گرفته و همچنان تا مدت ها در نیمه دوم لیگ قرار گرفته باشد . ارژن شیراز در حال حاضر با ۷ امتیاز در رده پنجم لیگ برتر قرار دارد و می تواند با پیروزی در این دیدار تا زمان برگزاری دیدار موقعه تیم های مس سونگون و حفاری اهواز ، یکی از ۳ تیم صدر جدول باشد .

سن ایچ ساوه – شهرداری ساوه
دربی ساوه ای ها روز پنجشنبه ( ۱۱مرداد ۱۳۹۷ ) از ساعت ۱۸ میان تیم ها برگزار خواهد شد و هر ۲ تیم ساوه ای در حالی به مصاف یکدیگر می روند که دیگر رنگ و رویی از دوران اوج فوتسال ساوه را به خود ندارند . شهرداری ساوه در دیدار هفته گذشته تیم خود برابر تیم مقابل قرچک توانسته بود به پیروزی بسیار نزدیک با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد و هر ۲ گل این دیدار را ابراهیم حاتمی برای شهرداری ساوه به ثمر رسانده بود . دیگر نماینده ساوه ، تیم سن ایچ نیز توانسته بود در دیداری برابر تیم محمد سیما قم به نتیجه تساوی رضایت دهد و دیدار تنگاتنگ و همراه با حواشی بسیار را داشته باشد . تیم شهرداری ساوه با ۳ امتیاز در رده ۱۲ جدول و تیم سن ایچ ساوه با ۵ امتیاز در رده ۸ جدول قرار دارد .

فرش آرا – سوهان محمد سیما قم
دیدار تیم های فرش آرا و سوهان محمد سیما قم می تواند یکی از جذاب ترین دیدار های لیگ برتر فوتسال باشد . ۲ تیم در حالی به مصاف یکدیگر می روند که امتیاز و جایگاهی نزدیک به هم دارند و میتوانند با پیروزی در این دیدار تیم حریف خود را از صعود به جمع تیم های برتر لیگ محروم کرده و خود برتر میدان باشند . تیم فرش آرا با ۷ امتیاز در رده چهارم و تیم سوهان محمد سیما قم با ۶ امتیاز در رده ششم قرار دارد .

آذرخش بندرعباس – مقاومت البرز
تیم های آذرخش بندرعباس مقاومت البرز تلاش می کنند تا با پیروزی در این رقابت خود را به نیمه اول جدول لیگ برتر برسانند . آذرخش بندرعباس در دیدار هفته گذشته خود غفلت کرده و شکست خورد و با ۶ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد . همچنین تیم مقاومت البرز توانست در هفته گذشته از گل های دقیقه نودی خود استفاده کند و با ۵ امتیاز در رده ۹ جدول قرار دارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه