محمدرضا کافی : تیم فوتسال مس ورزقان در بهترین حالت خود قرار دارد !

0
131

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس :
محمدرضا کافی ، مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان درباره وضعیت کنونی تیم فوتسال مس ورزقان گفت : تیم فوتسال مس ورزقان که قهرمان سال گذشته لیگ هم بوده است ، شاکله اصلی خود را حفظ کرده و قرارداد بازیکنانی که در سال گذشته همراه تیم بودند ، تمدید شده است . این تیم ماحصل دو سال تلاش پی‌درپی در چشم‌انداز قهرمانی لیگ است . ما تاکنون برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای کسب این افتخارات داشته‌ایم و این برنامه‌ریزی‌ها همچنان ادامه دارد . اردوهای آماده‌سازی بسیار خوبی داشتیم و به‌رغم این‌که نتوانستیم اردوی خارج از کشور داشته باشیم ولی تلاش کردیم از امکانات موجود بیشترین استفاده را بکنیم و در حال حاضر تیم در بهترین حالت خود قرار دارد .

او ادامه داد : سال گذشته اتفاق بسیار خوبی افتاد و با همدلی همه مسئولان ازجمله مسئولان ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران ، مسئولان ارشد شهرستان ورزقان و مجتمع مس سونگون ، هیأت فوتسال استان آذربایجان شرقی ، اداره ورزش و جوانان این استان و دیگر عزیزان قهرمانی نصیب تیم فوتسال مس سونگون ورزقان شد . قهرمانی که سال گذشته کسب شد با توجه به پتانسیل‌هایی که وجود داشت دور از دسترس نبود و همه دست به دست هم دادند و این اتفاق خوب افتاد . ما سال گذشته سه هفته مانده به پایان لیگ با بهترین نتایج مثل کمترین گل خورده ، بیشترین برد و کمترین باخت قهرمان ایران شدیم .

کافی تأکید کرد : در حال حاضر هم با همان آمادگی به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شویم . امیدوارم بتوانیم دل مردم‌مان را شاد کنیم و بتوانیم این قهرمانی را که چند سالی است نصیب کشورمان نشده ، به کشور برگردانیم .

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان درباره اضافه شدن دو بازیکن کمکی به تیم فوتسال مس هم گفت : بازیکنانی که به‌صورت کمکی به تیم اضافه شده‌اند جزو بهترین بازیکنان جهان هستند . آقای حسن‌زاده بهترین بازیکن آسیا و آقای طیبی بهترین گل‌زن فوتسال است . این دو بازیکن در کنار تیم فوتسال سونگون ورزقان که بازیکنان بسیار خوب و درخشانی دارد، می‌توانند افتخار کسب کند .

کافی در پایان گفت : طلب دعای خیر مردم و مسئولان را داریم تا بتوانیم بهترین‌ها را برای کشور رقم بزنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه