لک : جاوید شایستگی جایزه بهترین بازیکن سال را داشت !

0
140

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان از انتخاب ملی‌پوش فوتسال کشورمان به عنوان بهترین بازیکن سال این رشته ،‌ دفاع کرد و گفت : جاوید شم گلزنی بالایی دارد و در کارهای تیمی بسیار خوب عمل می‌کند . فکر می‌کنم او بهترین گزینه برای این بخش به شمار می‌رفت . از برخی دوستان می‌خواهم در این موضوع ، بحث‌ها و مشکلات شخصی خود را دخالت ندهند .

رضا لک درباره پیروزی ۸ بر ۳ تیم فوتسال گیتی پسند مقابل پارسیان شهر قدس اظهار داشت : هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند . پارسیان تیم جوان و باانگیزه‌ای است . این تیم محیط اصفهان را به خوبی می‌شناخت و با بازی بسته‌ای که ارائه کرد ، توانست یک گل زودهنگام به ما بزند . با این حال اواخر نیمه اول به گل تساوی رسیدیم و بازی را مساوی کردیم .

وی ادامه داد : در نیمه دوم هم تعویض‌های زیادی داشتیم و با فشار زیادی که به حریف آوردیم ، فضای بیشتری برای ما ایجاد شد و به گل‌های بیشتر رسیدیم . فکر می‌کنم بازیکنان روند خوبی دارند و رفته رفته بهتر می‌شوند . گیتی پسند تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته ، اما بازیکنان اعتمادبه‌نفس خوبی دارند و تیم ما در مسیر خوبی قرار دارد .

سرمربی گیتی پسند در مورد مراسم برترین‌های فوتسال گفت : به نظرم ابتدا معیارها برای انتخاب برترین بازیکن ، بهترین مربی ، بهترین باشگاه و بازیکن اخلاق باید مشخص شود ، نه اینکه انتخاب‌ها به صورت سلیقه‌ای باشد و مثلاً با شما تماس بگیرند و بگویند بین بازیکن X و Y ، یکی را انتخاب کن . ابتدا معیار برترین‌ها مشخص شود و سپس سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌ها ، بهترین گزینه را انتخاب کنند . اگر به صورت شفاف مشخص شود که برترین‌ها چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند ، شائبه‌ها در مراسم بعدی کمتر خواهد شد .

لک درباره منتخبان مراسم بهترین‌های فوتسال، با تمجید از باشگاه مس سونگون تصریح کرد : من نامزد بهترین مربی بودم که این جایزه به حمید بی‌غم رسید و او شایستگی آن را داشت . مس سونگون هم که به قهرمانی فصل گذشته رسید ، باشگاه برتر شد که این هم طبیعی بود . سپهر محمدی که به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد ، همه می‌دانند چه ویژگی‌هایی دارد و گزینه خوبی برای این جایزه بود . فکر می‌کنم در بخش بهترین بازیکن ، دو نفر گزینه‌های اصلی بودند : مهدی جاوید و حمید احمدی . احمدی بازیکن پُرتلاش و باکیفیتی است و من هم سبک بازی او را دوست دارم ، اما من جاوید را انتخاب کردم .

« جاوید در سال‌های اخیر در رده‌های ملی و باشگاهی ، تأثیرگذارترین بازیکن بوده است و سال گذشته هم می‌توانست به این عنوان برسد » وی با بیان این جمله از ملی‌پوش گیتی پسند ، تمجید و خاطرنشان کرد : جاوید شایستگی انتخاب به عنوان بهترین بازیکن فصل را داشت و این عنوان را با قدرت به دست آورد . او شم گلزنی بالایی دارد و در کارهای تیمی بسیار خوب عمل می‌کند . فکر می‌کنم او بهترین گزینه برای این بخش به شمار می‌رفت . از برخی دوستان می‌خواهم در این موضوع ، بحث‌ها و مشکلات شخصی خود را دخالت ندهند . جاوید در تیم ملی و تیم‌های لیگ برتری عملکرد بسیار تأثیرگذاری داشت و انتقاد از انتخاب او جای تعجب دارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه