فرشته کریمی : دعا کردم پنالتی رونالدو گل نشود / سقف قراردادم ۵۰ میلیون تومان است !

0
438

فرشته کریمی ملی پوش فوتسال بانوان ایران صبح امروز در یک برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به موفقیت‌های تیم ملی فوتسال بانوان به علاقه اش به این رشته ورزشی پرداخت و افزود : اگر چه بازی فوتبال و فوتسال یک ورزش خشن و فیزیکی درمیدان مسابقه هست اما خوشحالم که دراین رشته توانستم به عنوان یک بانوی ایرانی به موفقیت های بزرگ برسم و همچنین قهرمانی آسیا که همیشه آرزو آن را داشتم و ازاینکه به همراه تیم به این موفقیت رسیدم و باعث افتخار ایران شدم بسیار خوشحالم .

خانم گل فوتسال کشورمان همچنین در رابطه با دستمزدش در این رشته ورزشی گفت : در فوتسال معمولا دستمزدها زیاد نیست ، البته امسال سقف قراردادم با باشگاه ۵۰ میلیون تومان است .

وی درهمین رابطه افزود : درمورد قراردادم با دانشگاه آزاد باید بگویم که متاسفانه همه مطالباتم را هنوز از دانشگاه آزاد دریافت نکردم .

این بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان بابیان اینکه تلاش و زحمات زیادی را در فوتسال کشور و بویژه درتیم ملی دارد تا تیم ملی فوتسال بانوان همچنان بدرخشد و در سطح بین المللی هم مقام کسب کند گفت : من هرروز تمرین می کنم و درهمین ارتباط ما هرروز تمرینات تیمی ، بدنسازی و تاکتیکی را زیرنظر مربیان انجام میدهیم تا همیشه آماده باشیم .

فرشته کریمی همچنین افزود : امسال مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان زودتر از سال قبل و از همین ماه آغازمی شود، بنابراین تمرینات ما هم فشرده تر و به روزتر شده است .

بانوی فوتسالیست کشورمان همچنین در رابطه با رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ضمن تقدیر از درخشش خوب تیم ملی فوتبال ایران دراین رقابت ها به صحنه جذاب مهار ضربه پنالتی رونالدو توسط بیرانوند اشاره کردو گفت : من خودم یک فوتسالیستم و میدانم آن لحظه آقای بیرانوند چه استرسی داشت و آن لحظه دعا کردم که این پنالتی گل نشود و وقتی آقای بیرانوند آن توپ رونالدو را مهار کرد احساس غرور ملی و افتخار کردم و خودم را کنار تیم ملی دیدم و خیلی خوشحال شدم و همین مهار پنالتی باعث شد بچه های تیم ملی گل مساوی راهم به پرتغال بزنند .

مهاجم تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان همچنین با بیان اینکه آمادگی کامل برای حضور در مسابقات لیگ برتر و بازیهای تیم ملی را دارد گفت : مصدومیت مختصری از قبل داشتم که خوشبختانه به لطف الهی این مصدومیت کاملا برطرف شده و الان کاملا آماده حضور در مسابفات هستم .

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان همچنین تاکید کرد و گفت : حضور موفق ما در زمین و در مسابقات فوتسال نیاز به شادابی و آمادگی دارد که من معمولا درحین بازی و درترکیب تیم سعی میکنم با انرژی مثبت به هم تیمی هایم روحیه بدهم و فکر میکنم که تقویت روحیه در موفقیت تیمی ما تاکنون بسیار موثر بوده است .

وی در پایان از حمایت های پدر و مادر و کمک و پشتیبانی حرفه ای و ورزشی مربیان و دست اندرکاران فوتبال و فوتسال کشور تقدیر و تشکر کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه