خرید امتیاز لیگ دسته اول فوتسال برای صدرا قانونی است/ این امتیاز ارتباطی با ناظم الشریعه ندارد !

0
144

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

وکیل باشگاه فوتسال صدرا شیراز گفت : خرید امتیاز لیگ دسته اول فوتسال برای تیم صدرای شیراز قانونی و ارتباطی با طللب حقوق سید محمد ناظم االشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال از فدراسیون فوتبال ندارد .
بعضی از منابع خبری اعلام کرده بودند که سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال نتوانسته حقوق و طلب خود را از فدراسیون فوتبال دریافت کند و به جای طلبش از فدراسیون درخواست امتیاز لیگ دسته اول فوتسال برای صدرای شیراز را خواستار شده است .
رضا نامور وکیل باشگاه فوتسال صدرای شیراز در مورد این ادعا و همچنین خرید امتیاز تیم لیگ دسته اول برای تیم فوتسال صدرای شیراز گفت : واقعا متأسفم برای این صحبتها و نمی‌دانم چرا بعضی از اشخاص یا رسانه‌ها بدون هیچ‌گونه دلیل و مدرک دوست دارند با آبروی افراد بازی کنند . سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشوری به نام ایران است و جایگاه و شأن و شخصیتش خیلی بالاتر از این صحبت‌هایی است که بعضی از رسانه‌ها بدون مدرک دلیل ادعایی را عنوان می‌کنند .
وی در ادامه گفت : خرید امتیاز لیگ دسته اولی تیم صدرای شیراز آن هم به جای دستمزد ناظم الشریعه یک موضوعی صددرصد کذب و فقط یک ادعا واهی است که از سوی یکی از سایتهای خبری مطرح شده که من به عنوان نماینده و وکیل باشگاه صدرا و کسی که در آن جلسه حضور داشتم این موضوع را کذب اعلام می‌کنم . از طرف باشگاه صدرا از من خواسته شده که به همراه مدیران باشگاه در جلسه ای که قرار بود با کمیته فوتسال برگزار شود، در مورد بعضی از مشکلات و درخواستهای این باشگاه شرکت کنم .
وکیل باشگاه صدرای شیراز گفت : من به همراه مدیران باشگاه در آن جلسه حضور و در این جلسه بحث‌های زیادی در رابطه با بعضی از مسائل از جمله خرید امتیاز لیگ دسته اول مطرح شد . یکی از این تصمیماتی که گرفته شد این بود که باشگاه امتیاز لیگ دسته ۲ تیم صدرا را به سازمان لیگ انتقال دهند و امتیاز لیگ دسته اول را خریداری و حتی مابه‌التفاوت این خرید را از طلب‌هایی که این باشگاه از فدراسیون فوتبال دارد، به کمیته فوتسال پرداخت شود .
وی افزود : بعد از این درخواست ما به یک توافق کلی رسیدیم و امتیاز لیگ دسته اول را برای این باشگاه به صورت قانونی خریداری کردیم. خرید این امتیاز برای تیم صدرا هیچ‌گونه ارتباطی با طلب و یا بدهی ناظم‌الشریعه در مورد حقوق و دستمزدش بابت سرمربیگری تیم ملی فوتسال از فدراسیون فوتبال ندارد . اگر لازم باشد و مدیران این باشگاه اجازه دهند مدارک و اسناد خود را بابت خرید این امتیاز را رسانه‌ای می‌کنیم .
وی در پایان گفت :‌ باز هم متأسفم برای این سایت خبری که براساس شنیده‌ها و بدون مدرک ، ادعایی را عنوان می‌کنند . پس رسالت مطبوعات در کشور ما در کجا قرار دارد ؟ مگر وظیفه رسانه‌ها این نیست که افکار عمومی را با واقعیت اعلام و رسانه ای کنند ؟ آیا رسانه ها می‌توانند براساس شنیده‌ها ادعایی را از طرف خود اعلام کنند ؟ مگر می‌شود ذهن افکارعمومی را بدون مدرک و واقعیت به تشویش کشاند ؟ البته ما این موضوع را حق قانونی برای باشگاه و ناظم‌الشریعه قائلیم و پیگیر این موضوع از طریق مراجع قضایی باشیم که دیگر شاهد اینگونه رفتارها در جامعه خود به خصوص در رسانه‌ها نباشیم و انشالله در آینده نزدیک دادخواست باشگاه را به مراجع قضایی تقدیم می کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه