فرشته کریمی : ارزش ما را زیر سوال بردند / دیگر عذرخواهی‌ فایده ندارد !

0
172

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

برترین بازیکن فوتسال آسیا گفت : از این که به مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال دعوت نشدم ناراحتم . واقعا زبانم از صحبت کردن درباره این موضوع قاصر است .

فرشته کریمی برترین بازیکن فوتسال آسیا درباره دعوت نشدن به مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال گفت : به نظرم باید از مسئولان بپرسید . آن‌ها بهتر می‌توانند جواب شما را بدهند چون آن‌ها باید ما را دعوت می‌کردند . از این بابت ناراحتم که چرا دعوت نشدیم و واقعا زبانم از صحبت کردن درباره این موضوع قاصر است .
او در ادامه بیان کرد : همیشه از همه چیز حمایت کرده‌ایم فدراسیون فوتبال هم به خاطر قهرمانی آسیا واقعا به ما کمک کردند ولی با این کار ارزش خودشان و ارزش بازیکنان را زیر سوال می‌برند . اگر بازیکن برایتان ارزشمند است که در جام ملت‌های آسیا قهرمان می‌شوند ، پس این کار ( اول مرداد ) چیست ؟ در مراسم به عنوان مهمان هم دعوت‌مان نکردند .
کریمی افزود : دیشب گذشت و هیچ شبی هم مثل دیشب نمی‌شود و آن فرصت برنمی‌گردد . توقع داشتیم در مراسم شرکت کنیم و اگر معذرت خواهی کنند یا بگویند فراموش کردیم ، فایده‌ای ندارد . دلخوری ما همچنان سر جایش است .
برترین بازیکن فوتسال آسیا در پایان گفت : باید محترمانه دعوت می‌شدیم . نمی‌گویم حتما باید نامه‌نگاری می‌شد . با یک تلفن هم می‌توانستند این کار را انجام دهند . مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال ( اول مرداد ) در حالی برگزار شد که فرشته کریمی برترین بازیکن فوتسال آسیا و نسیمه غلامی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان به مراسم دعوت نشده بودند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه