جدیدترین مصاحبه شمسایی درباره حواشی این روزهای فوتسال !

0
158

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

وحید شمسایی درخصوص برگزاری مراسم برترین‌های فوتسال ایران اظهار داشت : برگزاری این مراسم فوق‌العاده است . به مهدی جاوید تبریک می‌گویم که بهترین بازیکن لیگ انتخاب شد و خیلی خیلی دیر و پس از نامهربانی‌هایی که برای او رخ داد ، به این عنوان رسید .

وی ادامه داد : جاوید باید زودتر از اینها به این عنوان می‌رسید و امیدوارم در همه مراحل زندگی خود موفق باشد . به باشگاه مس سونگون و حمید بی‌غم تبریک می‌گویم و واقعاً استحقاق جوایزی را که بردند ، داشتند . برای این تیم در جام باشگاه‌های آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و به آنها می‌گویم دعای من پشت سر تک تک شما خواهد بود . آرزو می‌کنم پس از دو سال ، جام قهرمانی مسابقات باشگاه‌های آسیا به ایران بازگردد .

کاپیتان پیشین تیم ملی شما با انتقاد از انتخاب کاندیداهای برترین‌های فوتسال گفت : در دو دوره اخیر ، تیم‌های دوم و سوم جایی در جمع بهترین‌ها نداشتند . آقایان کار خود را با شکم‌سیری جلو می‌برند . از کمیته فوتسال می‌خواهم که آرای کارشناسان را اعلام کند تا شبهه‌ها برطرف شود . جاوید لیاقت انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال را داشت ، اما حمید احمدی هم یکی از بهترین‌های قهرمان لیگ برتر بود و او و برخی بازیکنان دیگر باید در گزینه‌های بهترین بازیکن سال قرار می‌گرفتند .

شمسایی درباره غیبتش در این مراسم تصریح کرد : شرایط فوتسال باب طبع ما نیست . چرا باید خودم را کوچک کنم ؟ با چه دلخوشی باید در این رشته فعالیت و اتفاقات این حوزه را پیگیری کنم ؟ سه هفته است که ۳۰۰ بازیکن و مربی در لیگ برتر حضور دارند می‌گویند توپ‌های استفاده شده مشکل دارد . آقایان صدای خود را بلند می‌کنند و می‌گویند ما تعیین می‌کنیم . آقایان ! شما پای‌تان به توپ خورده که در این باره صحبت می‌کنید ؟ این افراد نخود هر آشی هستند !

« رابطه من و ورزش ، عاشق و معشوقی است و به خاطر دل خودم تمرین می‌کنم » . وی  با بیان این جمله درمورد غیبتش در لیگ برتر فوتسال خاطرنشان کرد : هزینه زندگی من از جای دیگری تأمین می‌شود و خدا را شکر کار و کاسبی خوبی دارم . ۲۰ سال در تیم‌های باشگاهی و ملی بازی کردم . از افراد قدیمی رشته فوتسال تشکر می‌کنم ، اما در این رشته بی‌معرفتی‌های زیادی دیدم و این امر در فوتسال موج می‌زند . مؤید این موضوع این است که تیم آقای گل و بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر ،‌ اکنون وجود خارجی ندارد !

سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال تأسیسات دریایی درباره قول‌های مسئولان فدراسیون فوتبال در برگزاری دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی و دعوت از شمسایی برای پس گرفتن آقای گلی فوتسال جهان اظهار داشت : نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم . نوکر مردم هستم و آنها همیشه به من لطف دارند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه