آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد لیگ دسته دوم کشور !

0
230

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فداراسیون فوتبال :

کمیته انضباطی ، آرای خود را در خصوص تک دیدار لیگ دسته دوم کشور صادر کرد .

دیدار تیم های امید مرزن آباد و خالص سازان روس زنجان برگزار شد با توجه به تخلفات محمد میارکیانی ، سرپرست تیم مرزن اباد مبنی بر اعتراض های مکرر که منجر به اخراجش شد و خودداری از خروج از زمین و اهانت و تکرار تخلف  بعد از اتمام مسابقه ، وی به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد .

یاسر خزایی ، بازیکن تیم امید مرزن اباد نیز به دلیل فحاشی و اهانت به تیم مقابل و سایر مسئولین سازمان لیگ فوتسال که سبب درگیری شد ، به شش جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است .

گفتنی است ، منوچهر زاهدی ، بازیکن تیم امید مرزن آباد نیز به دلیل اهانت  و فحاشی به تیم مقابل و مسئول کمیته داوران به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند . همچنین سامان سلیمانی ، بازیکن تیم امید مرزن اباد به دلیل اهانت  و فحاشی به تیم مقابل و مسئول کمیته داوران به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند .

لازم به ذکر است ؛ وحید نیازی ، بازیکن تیم مرزن آباد  به دلیل اهانت و فحاشی به تیم مقابل و مسئول کمیته داوران به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند .

آرای فوق قابل تجدید نظر است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه