ناظم الشریعه : باید برای قهرمانی آسیا به مس کمک کنیم / توکلی را به تیم ملی دعوت می کنم !

0
142

سید محمد ناظم الشریعه درباره حضور در شهر مشهد و تماشای از نزدیک رقابت فرش آرا و ملی حفاری اهواز گفت : با هماهنگی انجام شده قرار بر این شد که کادرفنی تیم ملی ، بازی های لیگ را از نزدیک دنبال کنند . هر دو تیم بازیکنان مستعد زیادی دارند که بر کیفیت بازی اضافه کرد ، علاوه بر این موضوع حضور دو دروازه بان آینده دار تیم ملی در ترکیب دو تیم از جذابیت های این بازی بود .

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص زمان برگزاری اردوی تیم ملی اظهار کرد : از شش مرداد اردوی تیم ملی با حضور بازیکنانی که در گذشته در تیم ب قرار داشتند ، برگزار خواهد شد . از بین بازیکنانی که در تیم ب حضور داشتند ، بهترین نفرات را انتخاب خواهیم کرد تا این بازیکنان در کنار بازیکنانی که سابقه حضور در ترکیب تیم ملی را دارند ، در اردوهای آماده سازی حضور یابند .

ناظم الشریعه خاطرنشان کرد : هر بازیکنی که شرایط خوبی داشته باشد ، به تیم ملی دعوت خواهد شد . همواره درهای تیم ملی بر روی بازیکنان مستعد باز خواهد بود .

وی درباره حضور تیم مس سونگون در جام باشگاه های آسیا تصریح کرد : تیم مس سونگون یکی از باشگاه های مقتدری است که در سال های گذشته شرایط خوبی داشته است ، باید به این تیم کمک کنیم تا بتواند در جام باشگاه های آسیا قهرمانی را کسب کند .

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد : کادرفنی و بازیکنان این تیم شرایط خوبی دارند و امیدوارم بتوانیم بعد از چند سال در این مسابقات مقام قهرمانی را کسب کنیم .

وی تاکید کرد : بازیکنان این تیم با توجه به این که خود را برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا آماده می کنند ، در بازی این هفته شرایط خوبی نداشتند ، ولی قطعا در آینده بهتر می شوند و به فرم مطلوب خود بازمی گردند .

ناظم الشریعه درباره شرایط این فصل لیگ برتر عنوان کرد : برگزاری بازی ها به صورت پلی آف شرایط خوبی خواهد داشت و بازیکنان فشار زیادتری را تحمل خواهند کرد .

وی ادامه داد : از طرفی تیم هایی که شرایط مالی خوبی ندارند ، نمی توانند در این مرحله حضور داشته باشند و با توجه به این که سایر تیم ها شانس حضور در مرحله پلی آف را دارند ، کمی از حساسیت بازی ها کاسته خواهد شد .

سرمربی تیم ملی درباره خداحافظی فرهاد توکلی بعد از جام ملت های آسیا گفت : با این بازیکن به صورت خصوصی صحبت کرده ام ، قطعا این بازیکن را در اردوی تیم ملی دعوت خواهیم کرد زیرا توکلی زحمات زیادی برای کشور خود کشیده و باید قدردان زحمات این بازیکن باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه