صمیمی : در جام باشگاه‌های آسیا بازی‌های سختی داریم / تمرکز کادرفنی تیم ملی فوتسال روی بازیکنان جوان است !

0
170

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از میزان :

دروازه‎بان ملی‌‎پوش تیم فوتسال مس سونگون گفت : هر کدام از بازی‌های تیم ما در جام باشگاه‌های آسیا حکم بازی فینال را خواهد داشت .
علیرضا صمیمی درباره وضعیت تیم فوتسال مس سونگون ، اظهارداشت : خوشبختانه سال قبل را با قهرمانی به اتمام رساندیم و امسال هم شروع خوبی داشتیم . هدف کادرفنی و تمام بازیکنان از همان اول کار کسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا بود ، چون جام باشگاه‌های آسیا مهم‌ترین عنصر برای هر تیم و کشوری است . تیم ما هم اردو و تمرینات خود را ۴۵ روز پیش از شروع لیگ برتر در شهر ورزقان آذربایجان شرقی برگزار کرد که این کار فرصت بسیار خوبی برای آمادگی بازیکنان بود .

وی در مورد وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتسال مس سونگون گفت : تقریباً تمام بازیکنان مورد نظر کادرفنی امسال جذب شدند . برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم علی‌اصغر حسن‌زاده و حسین طیبی که آقای گل آسیا است به تیم اضافه می‌شوند . باشگاه تمام نقاط ضعفی را که در سال‌های گذشته داشت با یک آنالیز خوب و دقیق رفع کرده و توانسته یک تیم کاملاً آماده را به مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان اسیا بفرستد .

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون درباره بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل شهروند ساری ، تصریح کرد : تیم شهروند ساری یک تیم ریشه‌دار و قدرتی است و در عین حال بازیکنان بسیار خوبی دارد . دقیقاً متوجه هستیم که یک بازی بسیار سخت منتظر ماست ، اما مس سونگون مدافع عنوان قهرمانی است . از طرفی ما نمی‌خواهیم رکود نباختن در شهر خودمان را هم از دست بدهیم . مطمئناً یک بازی جذاب ، خوب و تماشاگر پسند را به نمایش می‌گذاریم . امیدواریم با یک برد شیرین از تبریز خداحافظی کنیم و به مسابقات آسیایی برویم .

صمیمی با اعلام اینکه اعضای تیم مس سونگون یک هفته زودتر از آغاز لیگ قهرمانان آسیا به اندونزی می‌روند ، یادآور شد : تیم ما یک هفته زودتر به اندونزی سفر می‌کند تا با شرایط آنجا سازگار شود . آب و هوای اندونزی تقریباً شبیه به بندرعباس و کیش خومان است . ما می‌توانیم با انجام دادن یک بازی دوستانه خود را برای مسابقات آماده کنیم و امید قهرمانی به حداکثر برسانیم تا با گرفتن یک جام ، دل تمام مردم ایران را شاد کنیم .

وی ادامه داد : تیم‎های آسیایی از بازیکنان خارجی و برزیلی بیشتر استفاده می‌کنند پس در نتیجه بازی‎های بسیار سختی منتظر تیم مس سونگون است . هر بازی که در این مسابقات انجام می‌دهیم ، حکم فینال را خواهد داشت .

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم مس سونگون راجع به وضعیت تیم ملی فوتسال ایران ، گفت : تمرکز اصلی کادر فنی امسال بیشتر روی بازیکنان جوان است تا یک کار بسیار خوب و مفید برای آینده بهتر فوتسال کشور باشد . تورنمت‌های زیادی در پیش روی تیم ملی فوتسال ایران قرار دارد . همچنین قرار است در چند بازی دوستانه با تیم‌های ملی برزیل و قزاقستان بازی کنیم . هم برزیل و هم قزاقستان تیم‎های قدرتمندی هستند .

صمیمی در پایان خاطرنشان کرد : تیم مس سونگون و تمام بازیکنان این تیم ساعت ۱۸ روز چهارشنبه در سالن علوم پزشکی تبریز منتظر پرشور‌های تبریزی هستند . امیدوارم در کنار مردمی که در سال‌های گذشته با تشویق‎های جانانه ما را حمایت می‌کردند ، با روحیه خوب به میدان برویم تا با یک برد لذت‌بخش از تبریز خداحافظی کنیم و عازم لیگ قهرمانان آسیا شویم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه