ناظم‌الشریعه : جذابیت لیگ برتر فوتسال کم شده است / نمی‌توان از الان در مورد کیفیت فنی لیگ صحبت کرد !

0
181

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

سیدمحمد ناظم‌ الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره شروع مسابقات لیگ برتر فوتسال و کیفیت این مسابقات اظهار داشت : تقریباً اکثر بازی‌ها را نگاه می‌کنیم و زیر نظر داریم . ان‌شاءالله بعد از هفته چهارم هم اردوی تیم ملی شروع می‌شود و در ادامه برنامه‌های خودمان تیم را برای تورنمنت تبریز آماده خواهیم کرد .

وی در ادامه با اشاره به قانون جدید لیگ فوتسال و برگزاری مرحله نهایی این مسابقات به صورت پلی‌آف خاطر نشان کرد : در هفته‌های ابتدایی تیم‌ها هنوز جا نیفتاده‌اند ، اما احساس می‌شود با توجه به قانون جدید مسابقات ، جذابیت لیگ کم شده است . الان تیم‌هایی مانند مس سونگون با بازیکنان ذخیره خود بازی می‌کنند . البته این تیم حق دارد چون قرار است در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا شرکت کند ، اما در کُل جذابیت لیگ هم کم شده است .

سرمربی تیم ملی فوتسال تصریح کرد : البته من موافق برگزاری مرحله آخر لیگ برتر به صورت پلی‌آف بودم و تأکید داشتم این اتفاق بیفتد . در این وضعیت تیم‌هایی که وضعیت بهتری دارند بیشتر بازی می‌کنند و زود هم لیگ‌مان تمام نمی‌شود .

مربیان باسابقه و نامداری مانند حسین شمس ، وحید شمسایی ، محمود خوراکچی و رضا افضل در فصل جاری لیگ برتر سرمربیگری نمی‌کنند و به نظر می‌رسد همین موضوع باعث اُفت کیفیت فنی مسابقات شده است ، ناظم‌الشریعه در واکنش به این موضوع گفت : نمی‌شود از الان در مورد کیفیت فنی لیگ صحبت کرد . این مربیان ، بزرگان فوتسال هستند ، ولی بالاخره باید لیگ فوتسال ادامه داشته باشد . ضمن اینکه آنها در جامعه فوتسال تأثیرگذار بوده‌اند و باید قدرشان را بدانیم . در هر صورت لیگ فراز و نشیب دارد و هر چقدر از زمان آن بگذرد بهتر خواهد شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه