اختصاصی | خبیری : به ۴ بازی پیش رو به چشم دیدار تدارکاتی نگاه میکنیم !

0
210

محسن خبیری سرمربی شهرداری ساوه پس از شکست دوم در لیگ برتر به اخبار فوری فوتسال گفت :
با توجه به اینکه یک هفته از تشکیل تیم می گذرد ، تنها چهار جلسه کامل تمرین کردبم و بعد دو بازی رسمی برگزار شد .
تیمی که میخواهد در لیگی چون لیگ برتر ایران حضور داشته باشد ، حداقل دو ماه پیش فصل نیاز دارد تا کادر فنی بتواند تیم و بازیکنان را از لحاظ فنی و آمادگی جسمانی آماده کرده و تفکری انها را به هم نزدیک کند . ضمن اینکه همچنین تفکرات تاکتیکی خود را به تیم القاء کند .
شما می‌بینید تیم هایی که حتی یکماه تا یکماه ونیم پیش فصل داشتند وحتی اردوهای مدت دار برگزار کردند کادرفنی شان از عدم هماهنگی تیم شان میگویند و این یک امر طبیعی و اصول حرفه ای است .
بازیکنانی که دور هم در دوروز جمع کردیم همه شان جزو بهترینهای ایران هستند و اکثراً اولین سال حضورشان در کنار هم در یک تیم هست .
کادرفنی و باشگاه شهرداری ساوه کاملاً به آنها اعتقاد و اعتماد دارد و مطمئن هستم که زمان پیش رو با تلاش و تعصب و تمرینات منظم به هماهنگی و انسجام خواهیم رسید .
ما این چهار بازی پیش رو تا تعطیلاتی که در پیش داریم به چشم بازی تدارکاتی میبینم و سعی میکنیم نقاط ضعف و عدم هماهنگی تاکتیکی خود را در تمرینات رفع کرده و اطمینان دارم که در ادامه ی لیگ شهرداری ساوه حریف سرسختی خواهد بود .
مجموعه شهرداری ساوه اعم از شهردار محترم،مدیریت باشگاه ، کادرفنی و بازیکنان ریسک بزرگی کردیم که در این شرایط سخت و زمان اندک تا مسابقات وارد لیگ برتر شدیم و مطمئنا دست به دست هم با صبر ، تلاش و یکدلی و با حمایت هواداران عزیز در آینده به ثبات و انسجام خواهیم رسید .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

 

افزودن دیدگاه