کمالی : سعی‌می‌کنیم بازی خوبی مقابل مس سونگون برگزار کنیم / شکست هفته قبل را فراموش کردیم !

0
93

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :
سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز گفت : سعی‌می‌کنیم بازی خوبی مقابل مس سونگون و هوادارانمان برگزار و نتیجه لازم را کسب کنیم .
حمید کمالی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال ارژن شیراز و بازی این هفته مقابل مس سونگون ورزقان گفت : هفته قبل مقابل آذرخش بندرعباس بازی بسیار خوبی را برگزار کردیم که مـتأسفانه در شرایط نابرابری که شایسته باخت نبودیم این بازی را ۴ بر ۳ واگذار کردیم .

وی افزود : بازی با آذرخش را فراموش کردیم که حتی این موضوع را به بازیکنانم هم گوشزد کردم و باید از این لحظه به فکر بازی روز پنج‌شنبه مقابل مس سونگون باشند . البته تیم ما در این هفته شرایط خوبی ندارد و واقعاً دست‌مان برای بازیکن خالی است . با توجه به اینکه شش بازیکن اصلی خود را در فصل جدید از دست دادیم . در زمان نقل‌ و انتقالات نتوانستیم بازیکن جدیدی جذب کنیم .

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز گفت : در بازی با مس ، حسین نجفی را به دلیل کارت قرمز و برمشوری به دلیل مصدومیت و یکی از بازیکنان اصلی‌مان هم به دلیل فوت مادرش به همراه نداریم . البته ما بازیکنان جوان خوبی در تیم داریم که دست کمی از بازیکنان اصلی ندارند و طبق نظر کادر فنی قرار است در این بازی از آنها استفاده کنیم .

وی افزود : تیم مس نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا و همچنین قهرمان لیگ برتر در سال گذشته است . این تیم دارای کادر فنی بسیار خوبی و بازیکنان جوان و با استعداد و همچنین صاحب‌نام است ، اما به هر صورت ما هم ارژن شیراز هستیم و سعی‌مان این است که بتوانیم روبه‌روی این تیم بازی خوبی مقابل هواداران‌مان برگزار و نتیجه لازم را کسب کنیم .

کمالی در پاسخ به سؤالی علت تغییر ساعت در این بازی چیست ، گفت : با توجه به درخواستی که از طرف باشگاه مس شد و این موضوع که پرواز شیراز به تبریز هفته‌ای یک بار صورت می‌گیرد و پروازهای تبریز از شیراز فقط روز پنجشنبه است این باشگاه درخواست داشت که در صورت امکان این بازی از ساعت ۱۸ به ۱۶ تغییر کند که باشگاه ارژن هم موافقت خود را به سازمان لیگ اعلام کرد . البته موافقت با این تغییر ساعت کارمان را سخت می‌کند به این دلیل که ساعت ۱۶ اوج گرما در شیراز است ، اما چاره‌ای نداریم چون باشگاه مس یکی از باشگاه‌های خوب کشور و همچنین نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا است و باید با نماینده فوتسال ایران همکاری داشته باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه