مس سونگون امروز به مصاف ارژن شیراز می‌رود !

0
126

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

تیم فوتسال مس سونگون در دومین دیدار خود در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امروز میهمان ارژن شیراز خواهد بود .
هفته دوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امروز ( پنجشنبه ) با برگزاری سه دیدار در شهرهای ساوه ، شیراز و ساری آغاز می‌شود که در یکی از این دیدارها تیم مس سونگون میهمان ارژن خواهد بود .

تیم ارژن شیراز که در دیدار اول خود با باخت نزدیک ۴ بر ۳ مغلوب آذرخش شده و بندرعباس را با دست خالی ترک کرده است ، به دنبال نخستین پیروزی‌اش در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور خواهد بود .

این تیم قطعاً دوست ندارد که در اولین تجربی میزبانی‌اش در لیگ برتر فوتسال بازنده باشد . به همین خاطر ، شیرازی‌ها مقابل مس سونگون با تمام قوا به میدان می‎آیند تا باخت هفته اول را جبران کنند .

برخلاف ارژن شیراز ، مس سونگون لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را با یک پیروزی شیرین و دلچسب در خارج از خانه آغاز کرد .

شاگردان حمید بی‌غم در دیدار نخست خود در لیگ برتر فوتسال در تهران مقابل تیم پارسیان شهر قدس با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شدند تا در نخستین بازی ، نخستین سه امتیاز خود را هم دشت کنند .

پیروزی خارج از خانه مقابل پارسیان شهر قدس ، مس سونگون را حالا به یکی از ۷ تیم پیروز هفته نخستی لیگ برتر تبدیل کرده و این تیم را با ۳ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی قرار داده است .

نکته‌ای که در مورد پیروزی مس سونگون در گام نخست وجود دارد ، این است که لاله‌های نارنجی فوتسال ایران تیم پارسیان شهر قدس را بدون بازیکنان ملی‌پوش خود شکست دادند .

در این دیدار ، بازیکنانی مانند عزتی ، فخیم و عروجی که جزو بازیکنان اصلی تیم فوتسال مس سونگون به حساب می‌آیند ، از روی نیمکت شاهد برد تیم‌شان بودند . در دیدار مقابل پارسیان شهر قدس بیشتر بازیکنانی توحید لطفی به میدان رفتند تا شرایط بازی را پیدا کنند .

مس سونگون که فصل گذشته عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را از آن خودش کرد ، امسال به عنوان مدعی عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها شرکت کرده است .

هدف اصلی مس سونگون امسال شاید رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتسال آسیا باشد ، رقابت‌هایی که لاله‎های نارنجی فوتسال آذربایجان امسال باید به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت کنند .

در کنار مسابقات لیگ قهرمانان فوتسال آسیا ، مس سونگون قطعاً از لیگ برتر هم غافل نخواهد شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه