عظیمایی : هیچ گاه به نیمکت نشینی معترض نبوده ام !

0
350

کاپیتان محبوب شهروند که در صورت به ثمر رساندن فقط یک گل به رکورد جاودانه سیصد گله شدن دست خواهد یافت ، گفت : در ۱۵ سالی که در لیگ برتر به میدان رفتم به لطف خدا و تلاش همبازی انم موفق شدم ۲۹۹ گل برای تیم های شهروند ساری و شهید منصوری قرچک به ثمر برسانم که البته بیشتر گل هایم را با پیراهن تیم شهروند به ثمر رساندم . در طی این سال ها ۲۹۲ گل در لیگ برتر و ۷ گل به همراه تیم منصوری قرچک در رقابت های جام باشگاه های آسیا موفق به گلزنی شدم و به امید خدا در صورتی که کادر فنی صلاح بداند و در بازی با آذرخش به میدان بروم سیصدمین گل خود را در حضور هواداران پرشمار و متعصب شهروند جشن خواهم گرفت .

ماشین گلزنی ساروی ها در پاسخ به این سوال که با وجود نیمکت نشینی در بیشتر بازی های فصل قبل و حضور مجدد اسماعیل پور در راس کادر فنی در این فصل ، آیا سریال نیمکت نشینی اش ادامه دار نخواهد بود ، گفت : فوتسال است و هزار راه نرفته ، هیچ کس نمی تواند آینده را پیش کنی کند . من از سن ۲۱ سالگی که به تیم شهروند پیوستم با خودم عهد بستم که با امید زندگی کنم . در این سال ها همیشه با تمام وجود برای تیم محبوبم تلاش کردم تا بتوانم فقط و فقط دل این هواداری که در سرما و گرما حامی تیم است را شاد کنم و در این راه هیچ وقت کم نگذاشتم . در فصل گذشته شاید نتوانستم نظر مساعد کادر فنی را جلب کنم ولی تمام تلاشم رادر این فصل برای جلب نظر کادر فنی انجام می‌دهم و با تمام وجود تمرین می‌کنم تا خودم را به کادر فنی ثابت کنم . اگر در این فصل هم نتوانستم برای تیم بازی کنم از روی نیمکت برای تیم آرزوی موفقیت می کنم و از بچه ها حمایت می کنم چون بازی کردن یا نکردن من واقعا مهم نیست ، برای من نتیجه گرفتن و خوشحالی این هوادار که با تمام گرفتاری های که دارند و برای تشویق تیم به سالن می آیند ، از هر چیزی برای من ارزشمند تر است .

مرتضی عظیمایی که دوران پایانی فوتسال خود را سپری می کند ، هیچگاه به نیمکت نشینی خود اعتراض نکرده و همین خصوصیت بی حاشیه بودن و عدم اعتراض به نیمکت نشینی های متوالی ، عظیمایی را محبوب هواداران کرد ، در این زمینه اظهار کرد : بعد از این همه سال حضور در فوتسال حرفه ای یاد گرفتم بر اساس اصول و سیاست های سرمربی پیش بروم و به جای اعتراض سعی می کنم سخت تمرین کنم تا نظر کادر فنی را جلب کنم .

کاپیتان ارزشمند شهروند در پایان گفت : امیدوارم هواداران متعصب شهروند که مثل سالیان گذشته در هر شرایطی حامی ما بودند ، در این فصل هم از ما حمایت کنند . این هوادار ها شایسته تقدیر هستند که بدون توجه به جایگاه تیم در جدول همیشه با حضورشان در سالن و تشویق هایشان ما را شرمنده خودشان می کنند . شک ندارم در این فصل سکوها پر تر از سال های قبل خواهد شد و امیدواریم با برد هایمان جواب بخشی از زحمات و لطف این هواداران با تعصب شهروند را بدهیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه