در روز اول هفته دوم چه گذشت ؟ / تقابل های روز دوم چگونه خواهد بود ؟

0
216

ارژن شیراز ۱ _ مس سونگون ۱
مسی ها در هفته اول با هر جان کندنی بود از بازی باخته ، یک پیروزی ساختند . اما در شیراز به زمین سفت خوردند و ارژنی ها نگذاشتند ، تبریزی ها دست پر برگردند .
مسی ها تمرکز ندارند و مشخص است که تمام فکر و ذهن آنها برای جام باشگاه هاست و مشخص نیست تا هفته پنجم را چکار خواهند کرد . ارژن اگر چه در خانه تنها یک امتیاز گرفت ، اما نشان داد که مثل سال گذشته میتواند یقه تیم های بزرگ را بگیرد .
حمید بی غم باید بازیکنانش را اول برای لیگ و بعد برای جام باشگاه های آسیا مهیا کند . کمالی هم با این تک امتیاز خود را برای دیدار هفته سوم مهیا میکند .

شهروند ساری ۴ _ آذرخش بندرعباس ۲
بندری ها گل اول را که زدند،ساروی ها نگران شدند . اما سالن کوچک ساری و شوت ، راه نجات انهاست . در این سالن کوچک خوب میدانند چگونه و از کجا شوت بزنند تا گل شود . از همین راه هم به پیروزی رسیدند . این روش در بازی های داخل خانه شهروند نتیجه میدهد ، اما در خارج از خانه باید فکر دیگری کنند . ضمن اینکه پس از مدت ها سالن سید رسول حسینی از تماشاگر پر نشد و این نشانه خوبی برای شهروندی ها نیست .
بندری ها در دومین هفته شکست خوردند . اما تلاش خوبی از خود نشان دادند . اما حریف سالن و شوت های شهروندی ها نشدند .

شهرداری ساوه ۲ _ پارسیان شهر قدس ۸
همانطوری که شهرداری ساوه با محسن خبیری به لیگ برتر آمد،انگار قرار است با هم در مسیر معکوس باشند .
ساوجی ها در دومین دیدار متوالی خانگی به دومین شکست رسیدند تا شرایط را از همین اول سخت ببینند . زندی پور در دیدار خارج از خانه پیروز شد تا نشان دهد میتواند رقیب سختی باشد . پیروزی پر گل این تیم نشان از پارسیان متفاوت و اوضاع سخت شهرداری دارد .

بازی های روز دوم هفته دوم
سوهان محمد سیما قم _ گیتی پسند اصفهان
دو تیم برنده هفته اول برابر هم قرار میگیرند . قمی ها امتیاز خوبی در خارج از خانه کسب کردند و اصفهانی ها در خانه خیلی نزدیک پیروز شدند .
محمد سیما برای اولین بار در خانه بازی میکند و میتواند اولین شگفتی سال را رقم بزند . شکست ستاره های گیتی پسند سخت است . اما گاهی شدنی ست . لک میخواهد خاطره پیروزی نزدیک هفته اول را زودتر پاک کند و صبوری هم میخواهد نشان دهد که فقط تیم هایی که دیر تشکیل شده اند ( شهرداری ساوه ) را نمیبرد .
این تقابل حساس را تماشاگران قمی از دست نخواهند داد .

اهورا بهبهان _ فرش آرا مشهد
بهبهانی ها برای اولین باز میزبان لیگ برتر خواهند بود . تماشاگران پر شور این تیم در گرمای بالای این شهر ، سالن بازی را کوره داغ میکند . مشهدی ها در اولین هفته نشان دادند که با توپ پر آمده اند و با تمام تغییرات اساسی که داشتند ، میخواهند مدعی باشند . اما اهورا قطعا نمیخواهد در دومین دیدار لیگ و اولین مزبانی ، دست خالی بماند . حسن زاده میداند که برابر تیم بومی و پر انگیزه اهورا کار ساده ای در پیش نخواهد داشت . یکی از بازی های غیر قابل پیش بینی در بهبهان انجام میشود .

مقاومت البرز _ مقاومت قرچک
دربی سربازان در هفته دوم ، تقابل دو بازنده هفته اول است . دو تیمی که با شرایط تقربیا مشابه برابر قرار میگیرند . اگر چه حضور دو تیم نظامی برای بازیکنان سرباز خوب شده ، اما باعث تقسیم شدن غنائم دیگر تیم هایی ست که بازیکن سازی میکنند . هر دو تیم با تغییرات هر ساله از ثبات برخوردار نیستند و این بدترین ویژگی دو تیم است . اما زرخانلی با قرچکی ها آرزوها دارد و از ان طرف کیانفر هم نمیخواهد دست خالی بماند .
سربازان کدام تیم برنده این دیدار خواهند بود . شرایط ظاهری به سود کرجی هاست . چرا که هفته گذشته بازی نزدیکی را برابر گیتی پسند ارائه کردند . اما قرچکی ها باخت بدی برابر حفاری تجربه کردند . حالا باید دید تیغ کدام تیم میبرد ؟

حفاری اهواز _ سن ایچ ساوه
نبرد دو برنده هفته اول ، دیدنی خواهد بود . سن ایچ اگر چه ظاهرا در اولین تجربه های لیگ برتری است ، اما با بازیکنان با تجربه ای که دارد و هدایت اصغری مقدم ، تیم ساده ای نخواهد بود. از ان طرف حفاری هم تیم با ثباتی ست که کمترین تغییرات را دارد و حالا در دومین دیدار میخواهد دومین پیروزی را کسب کند . علاسوند میخواهد در خانه پیروز باشد . این دیدار تقابل جذابی خواهد بود . مثل گرمای داغ اهواز …

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه