اختصاصی | خوراکچی : اگر مربیانی باشند که برای حضور در برخی تیمها برخی هزینه های باشگاه را پرداخت کنند باید فاتحه این فوتسال را خواند !

0
384

مصاحبه اختصاصی اخبار فوری فوتسال با محمود خوراکچی در ارتباط با هفته اول لیگ برتر فوتسال کشور :
باتوجه به شرایط تیمها نتایج هفته اول قابل پیش بینی بود اما به نظر من تیمهای مدعی نتوانستند اقتدارشان را در بازی اول نشان دهند .
از قدم میگوییم آسیاب به نوبت . منکر این نیستیم که بازیکنان و مربیان جوان در لیگ باشند و تجربه کسب کنند اما اینکه برخی خیلی زود بخواهند در گردونه مربیگری باشند و به هر قیمتی برای خود رزومه جمع کنند کار غلطیست .
متاسفانه بعد از اینکه تیمها نتیجه گیری مناسب ندارند دوباره به سراغ مربیان با تجربه می آیند . مدیران ما با خود میگویند اگر نشود ار فلان مربی استفاده کنیم خوب از مربی ارزانتر استفاده میکنیم و این مسئله که با آزمون خطا نیز همراه است صدمات جدی به بازیکنان و به لیگ وارد میکند چرا که آنها تجربه لازم را به لیگ برتر را ندارد .
اگر مربیانی وجود داشته باشند که برای حضور در برخی تیمها حتی برخی از هزینه های تیم را پرداخت میکنند ، باید فاتحه فوتسال را خواند . اگر من توانستم به عنوان مربی یک اسپانسر یا شخصی را برای همراهی یک تیم در بدنه فوتسال تزریق کنم ایرادی ندارد اما اینکه بخواهی برای مربیگری در تیمی از جیب هزینه کنید این شان و جایگاه مربیان را کم میکند .
مربیان باید براساس توانایی های خود کار کنند و نه بر اساس روابط حاشیه ای .
موقعی که از گیتی پسند جدا شدم ، باتمام سختی هایی که به من وارد شد کوچکترین حاشیه ای برای تیم بوجود نیاوردم و در آن زمان گفتم که حق را به مدیران باشگاه میدهم چرا که نمیخواستم برای همکارانم حاشیه ای ایجاد کنم اکنون هم به همین ترتیب است و قصد ندارم که همکارنم را که در تیمهای مختلف زحمت میکشند به صورت انفرادی مورد هجمه قرار دهم و صحبتهای من به صورت کلی عنوان میشود .
فکر میکنم امسال ، باتوجه به پلی آف شدن لیگ باعث ایجاد انگیزه در تیمها خواهد شد . اکنون تیمها بدنبال قرار گرفتن در تیمهای نهایی پلی آف هستند . و پیش بینی من اینست که امسال لیگ دچار حوادث و موارد غیر قابل پیش بینی خواهد شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه