مدیرعامل باشگاه مقاومت قرچک خبر داد : مصوب ۱۷۰ میلیون تومان برای مقاومت قرچک / مشکلات تیم زیاد است !

0
181

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

داود علیزاده در خصوص وضعیت تیم فوتسال مقاومت قرچک در لیگ برتر امسال اظهار کرد : فصل جدید را کمی دیر شروع کردیم و هماهنگ کردن مسوولان شهرستان آسیب‌هایی را به تیم ما وارد کرد که یکی از این آسیب‌ها ، از دست دادن دو تا سه بازیکن خوب لیگ برتری بود . برای اینکه تکلیف تیم ما روشن نبود به تیم مقاومت البرز پیوستند . این اولین ضرری بود که بابت تأخیر ، تیم مقاومت باخت سنگینی را متحمل شد .

وی افزود : این تأخیر در شکل‌گیری تیم مقاومت ، فرصت‌های خیلی خوبی را گرفت ، اما به لطف خداوند و حمایت فرماندار ، شهردار و شورای شهر ، سپاه سیدالشهدا متقاعد شد که سال ۹۷ هم این تیم برقرار باشد و در مسابقات لیگ برتر فوتسال شرکت کند .

علیزاده تصریح کرد : هرچند برای واگذاری تیم به شهرداری با پیشنهادهای خوبی با رقم‌های خیلی پایین ، مواجه شدیم و حاضر بودیم که امتیاز تیم را به شهرداری واگذار کنیم و این تیم بانام شهرداری قرچک در مسابقات شرکت کند و خیال مردم این شهرستان را از این قضیه راحت کنیم که این تیم برای شهر و مردم قرچک است .

مدیرعامل تیم فوتسال مقاومت قرچک بیان داشت : ولی سپاه سیدالشهدا استان تهران این موضوع را نپذیرفت این تیم جابجا شود و قرار شد بانام سابق یعنی مقاومت قرچک در مسابقات شرکت کند و مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان را مصوب کردند برای اینکه این تیم بابت هزینه‌ها به مشکل برنخورد .

وی گفت : با این مبلغ اعتبار با آماری که از باشگاه‌های دیگر گرفتیم ، فکر می‌کنم این ۱۷۰ میلیون پول دو بازیکن آن‌ها بود . با این مبلغ اعتبار برای تیم از من توقع دارند یک تیم در صدر جدول داشته باشم .

علیزاده خاطرنشان کرد : سال گذشته اعتبار تیم مقاومت قرچک از این رقم کمتر بود و خدا را شکر لطف خدا شامل حالمان شد و کار خوب کادر فنی و زحمات بازیکنان ، رتبه‌ی بدی کسب نکردیم و اگر این حمایت‌ها از تیم بیشتر بود ، مقاومت قرچک در رتبه بالاتر قرار می‌گرفت .

مدیرعامل تیم فوتسال مقاومت قرچک در خصوص نقل انتقال بازیکنان این تیم گفت : در مورد بازیکنان هم ، چند نفر از آن‌ها به خاطر مشکلات مالی از ما جدا شدند . بابت نقل‌ و انتقال هیچ هزینه‌ای به ما پرداخت نکردند ، چون قراردادها تمام‌شده بود و حتی طلب پارسال را هم به آن‌ها نداده بودیم ، برای فصل جدید هم ما چند بازیکن از لیگ برتر گرفتیم . تیم جوانی داریم . و ویژگی این تیم این است که جوانان شایسته‌ای را پرورش می‌دهد و وارد تیم‌های برجسته می‌شوند .

وی افزود : از ۱۷۰ میلیون مصوب ، ۴۰ میلیون آن دریافت شد که ۳۵ میلیون بابت ورودی مسابقات بود که به‌حساب فدراسیون واریز شد که از این مبالغ یک‌میلیون آن حق عضویت و دو میلیون تومان هم ثبت‌نام بازیکنان برای صدور کارت بود که از ۴۰ میلیون ۳۸ میلیون به‌حساب فدراسیون فوتبال واریزشده است و دو میلیون الباقی هم صرف مایحتاج باشگاه شد .

علیزاده در خصوص پشتیبان تیم فوتسال مقاومت اظهار داشت : پشتیبان تیم مقاومت فعلاً فروشگاه نیک است و به توافق رسیدیم که بخشی از هزینه‌ها را متحمل شود ، ولی توقع داریم مسؤولین شهرستان بخشی از مشکلات تیم را از طریق شرکت‌هایی که راه‌اندازی شده است حل کنند .

مدیرعامل تیم فوتسال مقاومت قرچک در خصوص اینکه تیم مقاومت در لیگ برتر فوتسال چه رتبه‌های کسب خواهد کرد ، بیان داشت : باید تیم‌ها و بازی‌ها را بررسی کنیم ، اما فکر می‌کنم رتبه‌ی ۵ تا ۸ را بتوانیم کسب کنیم . قطعاً این تیم می‌تواند سکوی پرتابی باشد تا جوانان به تیم‌های خیلی خوب وارد شوند .

وی در خصوص واگذاری هزینه توسط مراکز نظامی در کشور گفت : سپاه پاسداران ، ارتش و نیروهای انتظامی اجازه‌ی دادن هزینه به باشگاه‌های نظامی را ندارد و فقط می‌تواند امتیاز سرباز قهرمان را در اختیار تیم‌های نظامی بگذارد .

علیزاده در پایان گفت : حرف آخر من این است که میدانم مشکلات در تیم مقاومت زیاد است ، اما مسؤولین شهرستان کمک کنند تا مبلغی که برای تیم در نظر گرفته‌شده است ، زودتر به ما پرداخت کنند تا بتوانیم بخشی از مشکلات حل شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه