محمد اسماعیل پور : با تمام قدرت مقابل آذرخش به میدان می رویم !

0
317

به نشر از اخبراا فوری فوتسال و به نقل از کانال هواداران شهروند :

سرمربی تیم شهروند ساری گفت : با تمام قدرت برای کسب سه امتیاز بازی مقابل تیم آذرخش به میدان خواهیم رفت .

محمد اسماعیل پور در خصوص شرایط تیم شهروند ، اظهار داشت : بعد از شکست مقابل فرش آرا با تمرینات خوبی که در طول هفته انجام دادیم خداراشکر شرایط خوبی داریم و امیدواریم با حمایت تماشاگران و تلاش بازیکنان اولین سه امتیاز فصل را در خانه به دست بیاوریم .

وی ادامه داد : متاسفانه به علت مصدومیت حضور طاها مرتضوی و مراد ناظری دو بازیکن ارزشمندمان در دیدار مقابل آذرخش در هاله ای از ابهام است و امیدواریم به همت کادر پزشکی تیم ، این دو بازیکن شرایط لازم برای حضور در دیدار مقابل آذرخش را به دست بیاورند .

اسماعیل پور افزود : بعد از شکست سختی که در مشهد داشتیم از لحاظ روحی و روانی توانستیم بچه ها را به شرایط طبیعی برگردانیم و در طول هفته علاوه بر مسائل روحی و روانی ، روی نقاط ضعف و قدرت تیم آذرخش کار کردیم و بچه ها مصمم و یکدل هستند تا نتیجه لازم را در این دیدار کسب کنند .

وی با بیان اینکه آذرخش تیم پر مهره و قدرتمندی است ، تصریح کرد : ذات بچه های بندرعباس دوندگی ، سخت کوشی است و این تیم تقریبا شاکله فصل گذشته خود را حفظ کرده است و تیم خوبی در این فصل بستند .
آن ها در هفته اول نتیجه لازم را به دست آوردند و با روحیه خوبی به مصاف ما خواهند آمد .
عابدین ، طیبی و امین نصرالله زاده از مهره های کلیدی این هستند به همراه سه بازیکن بومی که در اختیار دارند و در دیدار فردا با برنامه هایی که تدارک دیدیم اجازه هنرمایی به این بازیکنان را نخواهیم داد .
تیم آذرخش را به خوبی آنالیز کرده ایم و با تمام قدرت برای شکست این تیم به میدان می رویم .

سرمربی تیم شهروند در پایان خاطر نشان کرد : در دیدار مقابل آذرخش خیالمان از حضور پرشور هوارانمان راحت است و قطعا استقبال خوبی از این دیدار خواهند داشت و این عزیزان مطمئن باشند به هیچ عنوان در دیدار پنجشنبه شرمنده آن ها نخواهیم شد و با کسب سه امتیاز مزد حمایت هایشان را خواهیم داد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه