لک : بازی کردن با توپهای جدید برای بازیکنمان سخت است / بازی سختی در قم داریم !

0
175

رضا لک در مورد آخرین وضعیت گیتی پسند اصفهان و همچنین بازی این هفته مقابل سوهان محمد سیمای قم گفت : این هفته هم طبق روال و برنامه ریزی که کادر فنی انجام داده بود تمرینات خود را در طول هفته برگزار کردیم . هفته گذشته بازی سختی مقابل مقاومت البرز داشتیم و خدا را شکر توانستیم در این بازی نتیجه لازم را کسب کنیم .

وی افزود : سوهان محمد سیمای قم تیمی جوان و دونده است و با توجه به پیروزی هفته قبل در خانه مقابل شهروند ساری و همچنین که این بازی در قم برگزار می شود از شرایط روحی خوبی برخوردار هستند . همیشه در قم بازی کردن سخت است به این دلیل که در این شهر علاقمندان به فوتسال زیاد است .

سرمربی گیتی پسند اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا از جاوید در بازی با سوهان قم استفاده می شود یا خیر ، گفت : نه ، ما نمی توانیم تا بعد از بازی های جام باشگاه های آسیا از وی استفاده کنیم به این دلیل که او با بانک بیروت قرارداد دارد اما خدا را شکر سایر بازیکنان تیم از شرایط روحی و بدنی خوبی برخوردار هستند .

لک در پاسخ به سؤال دیگری که شما به عنوان یک مربی لیگ برتری شروع لیگ را چگونه ارزیابی می کنید ، عنوان کرد : با توجه به بازی هایی که هفته اول برگزار شد و همچنین لیگ سخت امسال هیچ تیمی نمی تواند خود را از پیش برنده بداند . کادر فنی حتی این موضوع را به بازیکنان گوشزد کرده است که هیچ تیمی را در لیگ دست کم نگیرند . همین موضوعات است که لیگ ما را پویا و شاداب می کند .

وی همچنین در مورد مشکلات توپ های جدید لیگ گفت : الان نزدیک به چند جلسه است که ما توپ ها را از سازمان لیگ دریافت کردیم و تا قبل از دریافت این توپها ما همیشه با توپهای قدیمی تمرین می کردیم و مشکلی هم نبود اما متأسفانه با دستور کمیته فوتسال که باید از توپهای جدید استفاده کنیم . این توپها به علت سبکی وزنی که دارند برای بازیکنانم سخت است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه