اختصاصی | پیش بازی هفته دوم لیگ برتر !

0
282

لیگ برتر به ایستگاه دوم خود رسید . در هفته اول نتایج نزدیک بود . اگر چه نکته جالب هفته اول بدون تساوی بودن دیدارها هم بود . یعنی تیم ها برای پیروزی به میدان میروند . بی شک نقش پلی اف را نمیتوان نادیده گرفت . چرا که برای اولین بار رتبه بندی تیم ها در جدول مهم شده .
حالا در هفته دوم تقابل های جالبی داریم که با هم مرور میکنیم .

شهرداری ساوه _ پارسیان شهر قدس
ساوجی ها در دومین هفته پیاپی میزبان هستند و اگر نتیجه نگیرند ، شرایط برایشان سخت خواهد شد . خبیری در هفته اول کمبود زمان را دلیل عدم نتیجه گیری دانست و حالا برابر تیمی قرار میگیرد که در هفته اول برابر مس بازی پایاپایی را به نمایش گذاشته بود .
زندی پور با پارسیان میخواهد نشان دهد که بازی هفته اول شانسی نبوده و میتواند بهتر هم باشد .
دیدار دو تیم بازنده هفته اول ، جزو دیدارهای دیدنی لیگ خواهد بود .

ارژن شیراز _ مس سونگون
شیرازی ها هفته اول دست خالی از بندر برگشتند . اگر چه اعتراض کمالی به داوری دیدار هنوز در یادها هست . اما اینبار ارژن در خانه برابر مس قرار میگیرد . مسی ها ذهنشان درگیر جام باشگاه هاست و همین دو گانگی ممکن است کار دست آنها بدهد . هفته اول که برایشان به خیر گذشت . ضمن اینکه بی غم در طول هفته با طیبی و حسن زاده تمرین میکند و در پایان هفته بی انها بازی میکند . همین نکته میتواند تضاد نتیجه گیری مس باشد .
ارژن در خانه همیشه خطرناک بوده و جالب اینکه مس برای دومین هفته پی در پی مهمان است .
نتیجه این دیدار برای هر دو تیم تعین کننده است . پیروزی دوم مس و شکست دوم ارژن یا پیروزی اول ارژن و شکست اول مس ؟ تساوی ؟ گمان نکنیم . این دیدار برنده دارد .

شهروند ساری _ آذرخش بندرعباس
نبرد شمال و جنوب لیگ ، قطعا جزو حساس ترین بازی های هفته دوم است . دو تیم با شرایط متفاوت در هفته اول . ساروی ها در مشهد باختند و حالا فقط برای جبران می آیند . در طول هفته تمام مصاحبه عوامل شهروند در راستای جبران باخت سنگین انها بود و حالا از شانس بندری ها ، فقط برد میخواهند .
از آن طرف آذرخش برای اولین بار در طول ۳ فصل حضورش در لیگ برتر ، بازی ها را با برد شروع کرد و حالا نمیخواهد ترمزش را همین اول فصل ساروی ها بکشند . اسماعیل پور تیم خوبی در ساری چیده و با لیست کاملی از بازیکن به میدان میرود . روزپیکر هم خریدهای خوبی داشته و هر دو تیم اماده یک دیدار نزدیک خواهند بود . کسی فکر تساوی هست ؟ شاید بندری ها …

سوهان محمد سیما قم _ گیتی پسند اصفهان
دو تیم برنده هفته اول برابر هم قرار میگیرند . قمی ها امتیاز خوبی در خارج از خانه کسب کردند و اصفهانی ها در خانه خیلی نزدیک پیروز شدند .
محمد سیما برای اولین بار در خانه بازی میکند و میتواند اولین شگفتی سال را رقم بزند . شکست ستاره های گیتی پسند سخت است . اما گاهی شدنی ست . لک میخواهد خاطره پیروزی نزدیک هفته اول را زودتر پاک کند و صبوری هم میخواهد نشان دهد که فقط تیم هایی که دیر تشکیل شده اند ( شهرداری ساوه ) را نمیبرد .
این تقابل حساس را تماشاگران قمی از دست نخواهند داد .

اهورا بهبهان _ فرش آرا مشهد
بهبهانی ها برای اولین باز میزبان لیگ برتر خواهند بود . تماشاگران پر شور این تیم در گرمای بالای این شهر ، سالن بازی را کوره داغ میکند . مشهدی ها در اولین هفته نشان دادند که با توپ پر آمده اند و با تمام تغییرات اساسی که داشتند ، میخواهند مدعی باشند . اما اهورا قطعا نمیخواهد در دومین دیدار لیگ و اولین مزبانی ، دست خالی بماند . حسن زاده میداند که برابر تیم بومی و پر انگیزه اهورا کار ساده ای در پیش نخواهد داشت . یکی از بازی های غیر قابل پیش بینی در بهبهان انجام میشود .

مقاومت البرز _ مقاومت قرچک
دربی سربازان در هفته دوم ، تقابل دو بازنده هفته اول است . دو تیمی که با شرایط تقربیا مشابه برابر قرار میگیرند . اگر چه حضور دو تیم نظامی برای بازیکنان سرباز خوب شده ، اما باعث تقسیم شدن غنائم دیگر تیم هایی ست که بازیکن سازی میکنند . هر دو تیم با تغییرات هر ساله از ثبات برخوردار نیستند و این بدترین ویژگی دو تیم است . اما زرخانلی با قرچکی ها آرزوها دارد و از ان طرف کیانفر هم نمیخواهد دست خالی بماند .
سربازان کدام تیم برنده این دیدار خواهند بود . شرایط ظاهری به سود کرجی هاست . چرا که هفته گذشته بازی نزدیکی را برابر گیتی پسند ارائه کردند . اما قرچکی ها باخت بدی برابر حفاری تجربه کردند . حالا باید دید تیغ کدام تیم میبرد ؟

حفاری اهواز _ سن ایچ ساوه
نبرد دو برنده هفته اول ، دیدنی خواهد بود . سن ایچ اگر چه ظاهرا در اولین تجربه های لیگ برتری است ، اما با بازیکنان با تجربه ای که دارد و هدایت اصغری مقدم ، تیم ساده ای نخواهد بود . از ان طرف حفاری هم تیم با ثباتی ست که کمترین تغییرات را دارد و حالا در دومین دیدار میخواهد دومین پیروزی را کسب کند . علاسوند میخواهد در خانه پیروز باشد . این دیدار تقابل جذابی خواهد بود . مثل گرمای داغ اهواز …

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه