نجاریان : امسال زودتر شروع کردیم و تدارکات خوبی داشتیم / بازیکنان باید جبران کنند !

0
130

سعید نجاریان با اشاره به باخت سنگین تیمش مقابل فرش‌آرا مشهد اظهار کرد : بازیکنان شهروند نمایش بسیار ضعیفی در هفته نخست لیگ داشتند .

وی با بیان اینکه از عملکرد بازیکنان شهروند به هیچ عنوان راضی نبودم ، افزود : هیچ‌یک از بازیکنان نتوانستند بازی قابل قبولی در هفته نخست از خود ارائه دهند .

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری با تأکید بر اینکه امسال تمرینات شهروند زودتر از موقع مقرر شروع شد ، بیان کرد : بازیکنان شهروند یک ماه قبل از آغاز لیگ تمرینات آمادگی‌شان را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند و حتی چند بازی دوستانه خوب و باکیفیت نیز انجام دادند .

نجاریان از جذب چند بازیکن جوان و البته باتجربه در ترکیب تیمش خبر داد و تصریح کرد : با اضافه شدن چند بازیکن لیگ برتری و دسته یکی ، تیم شهروند بازی به بازی بهتر می‌شود .

وی درخصوص حضور وحید شمسایی در کادر فنی تیمش گفت : قبل از آغاز لیگ با وحید شمسایی به‌عنوان سرمربی تیم شهروند صحبت و مذاکره کردیم اما از نظر مالی به توافق نرسیدیم و تصمیم گرفتیم با همان کادر فنی سال گذشته در لیگ حاضر شویم .

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری درباره بازی هفته دوم تیمش در برابر آذرخش بندرعباس تصریح کرد : بازیکنان باید شکست هفته نخست را جبران کنند تا دل هواداران را به‌دست آورند .

عضو هیأت رئیسه فوتسال کشور درباره کیفیت لیگ امسال گفت : تیم‌های خوبی در لیگ امسال حضور دارند و تلاش ما برگزاری منظم لیگ با حضور داوران سرشناس در هر دیدار است که امیدواریم لیگ امسال با کیفیت بالا و بدون هیچ مشکلی به اتمام برسد .

نجاریان در پایان با بیان اینکه حضور هواداران رمز موفقیت تیم شهروند ساری در برابر حریفان محسوب می شود ، خاطرنشان کرد : شهروند از تیم‌های باسابقه و ریشه‌دار لیگ است و سعی و تلاش ما حضور این تیم جزو ۶ تا ۸ تیم بالای جدول است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه