فوتسالیست‌های قم در جمع مدعیان قهرمانی / شاگردان مربی قمی در صدر !

0
95

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از قم نیوز :

نخستین هفته رقابت‌های بیستمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با رتبه چهارمی نماینده قم و صدرنشینی شاگردان مربی قمی به پایان رسید .

امسال بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با شکل و شمایلی متفاوت نسبت به دوره‌های قبل با حضور ۱۴ تیم برگزار می‌شود و تیم‌ها بعد از ۲۶ هفته رقابت رفت و برگشت ، به سراغ مرحله پلی‌آف ،  نهایی و فینال می‌روند .

بدین‌ترتیب بازی‌‌های لیگ بیستم فوتسال باشگاه‌های ایران از جذابیت و حساسیت بالاتری نسبت به دوره‌های قبل برخوردار است و در این لیگ ، ‌تیم فوتسال سوهان محمد سیما به نمایندگی از قم برابر حریفان به میدان می‌رود ، تیمی که از نظر کادر فنی و بازیکن نسبت به دوره قبل رقابت‌ها کمی تغییرات داشته است .

تیم فوتسال سوهان محمدسیما قم در نخستین مسابقه خود از فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم شهرداری ساوه به میدان رفت ، دیداری که در سالن فجر و در حضور تماشاگران پرتعداد حریف برگزار شد و با برتری دو بر صفر نماینده قم به پایان رسید .

در این دیدار دو گل نماینده قم در نیمه نخست و توسط روح‌الله ایثاری و محمدطاها نعمتیان وارد دروازه تیم شهرداری ساوه شد تا بدین‌ترتیب شاگردان حسین صبوری در تیم فوتسال سوهان محمد سیما با دو گل از سد حریف عبور کرده و با سه امتیاز حاصل از این مسابقه در رتبه چهارم جدول قرار بگیرند .

این در شرایطی است که در ۶ دیدار دیگر هفته نخست ، تیم‌های فوتسال فرش‌آرا مشهد ، مس سونگون ، آذرخش بندرعباس ، صنایع‌ گیتی‌پسند اصفهان ، حفاری اهواز و سن‌ایچ ساوه موفق به شکست حریفان خود شده‌اند و هم اکنون تیم فرش‌آرا مشهد در صدر ایستاده است .

هدایت تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد را محسن حسن‌زاده بازیکن خوش‌نام فوتسال قم و مربی جوان فوتسال کشور بر عهده دارد ، مربی‌ای که با ماهان‌‌تندیس قم در سال ۱۳۹۳ به مقام قهرمانی جام حذفی فوتسال ایران رسیده و اکنون شاگردانش با توجه به برتری ۶ بر ۲ در هفته نخست مقابل تیم شهروند ساری در صدر ایستاده‌اند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه