سرمربی تیم ملی فوتسال آغاز زمان برگزاری تمرینات تیم ملی را ۵ مردادماه عنوان کرد !

0
135

سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت : طبق برنامه‌ریزی که در کادر فنی انجام شده انشاالله از ۵ مرداد یعنی هفته چهارم لیگ برتر فوتسال مجدداً تمرینات خود را در کمپ تیم‌های ملی با توجه به اردوهای قبلی که داشتیم برگزار می‌کنیم .

وی در ادامه گفت : این تمرینات ادامه همان تمرینات تیم ملی ( ب ) است به این دلیل که به خاطر ماه مبارک رمضان نتوانستیم از تعدادی از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ( ب ) تست‌های لازم را بگیریم و انشاالله سعی می‌کنیم تا زمان این اردو در این ۴ هفته‌ای که زمان باقی است اگر کادر فنی بازیکن جوانی را مشاهده کردند بتوانیم در همین اردو به تیم ملی دعوت کنیم .

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : انشاالله بعد از اردوی ۵ مرداد تمرینات خود را که مجموعه‌ای از بازیکنان تیم ملی ب و بازیکنان قدیم است را به صورت یک روز درمیان به طوری که آسیبی به لیگ وارد نشود ، شروع می‌کنیم .

وی در پاسخ به سوالی که آیا شما و کادر فنی لیگ برتر را هم زیر نظر دارید یا خیر ، گفت : بله ، طبق جلسات و هماهنگی‌هایی که با کادر فنی صورت گرفته قرار است من به همراه هاشمی‌زاده ، میشل پتروس ، حیدریان و صانعی از نزدیک تمام بازی‌ها را ارزیابی کنیم . در حال حاضر هفته گذشته هفته اول لیگ بود و به دلیل مشکلاتی که در هفته‌های اول و دوم لیگ وجود دارد نمی‌شود زیاد روی تیم‌ها و بازیکنان حساب باز کرد به این دلیل که هنوز آنها به خوبی نمی‌توانند خودی نشان دهند .

ناظم الشریعه در پایان گفت : خدا را شکر در حال حاضر لیگ استارت خودش را به خوبی زده و همه بازی‌های هفته اول برگزار شده . شما ببینید در سال‌های قبل همیشه در هفته اول و دوم یکی دو دیدار یا برگزار نمی‌شد یا با تأخیر انجام می‌شد . به هر صورت امیدوارم امسال لیگی پویا و شاداب داشته باشیم به این دلیل که اگر لیگ ما پویا و شاداب باشد قطعاً تیم ملی هم موفق است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه