به دلیل ضرب و شتم یکی از تماشاگران ، حکم جلب مربی و بازیکن گیتی پسند صادر شد !

0
370

در جریان درگیری رخ داده در پایان بازی گیتی پسند با مس سونگون در فصل گذشته لیگ برتر که در اصفهان رخ داد ، حکم جلب سرمربی و بازیکن تیم گیتی پسند صادر شده و این پرونده همچنان مفتوح است .
پس از پایان این بازی که با شکست گیتی پسند و وخیم شدن اوضاع این تیم پرستاره همراه بود . یکی از مربیان فوتسال که پیش از این هدایت گیتی پسندی ها را بر عهده داشت با لبخند بر لب به همراه بازیکن سابق این تیم در حال ترک سالن بود که با واکنش یکی از تماشاگران و اعتراض او به این تیم همراه شد . این تماشاگر مقصر ناکامی گیتی پسند را آقای مربی می دانست و به همین دلیل او را به انتقاد گرفت اما در نهایت بین طرفین زد و خورد ایجاد شد و باعث شد تا تماشاگر در مقام شاکی از مربی و بازیکن گیتی پسند بر بیاید .

وحید سرتاج هوادار مضروب در این ماجرا گفت : بعد از این بازی و اعتراضی که مربی گیتی پسند کردم و اتفاقا دوربین برنامه ۹۰ هم این اتفاقات را ضبط و پخش کرد از سوی این مربی و یکی از بازیکنان سابق گیتی پسند مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و ناچار به شکایت شدم . حکم جلب این مربی و بازیکن را گرفتم و از طریق دادگاه و کلانتری چندین بار به آنها اعلام شده اما فقط یکبار بازیکن به دادگاه آمد و این پرونده هنوز باز است . دایی من دستیار آقای قلعه نویی در سپاهان است و این مربی شاگرد دایی من بوده و چندین بار وساطت کرده تا پرونده بسته شود اما من می خواهم از حق خودم دفاع کنم و باید این افراد در دادگاه حاضر شده و در مورد کاری که کردند پاسخگو باشند .

این هوادار افزود : پرونده همچنان باز است . یکسری افراد دیگر هم در این درگیری هستند و باید میزان ضرب و شتم و نظر پزشکی قانونی هم بررسی شود تا زمان بعدی دادگاه مشخص شده و حکم این افراد صادر شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه