اختصاصی | رعدی : لیگ ما به هیچ وجه حرفه ای نیست ، اکنون مربیان ارزان قیمت در لیگ مشغول به کار هستند !

0
104

گفتگوی اختصاصی با علی رعدی مدرس فوتسال در ارتباط با هفته اول لیگ برتر فوتسال ایران در سال ۹۷ :
خوشبختانه لیگ با ۱۴ تیم شروع شده و یک قدم از سال گذشته جلو هستیم .
نتایج نزدیک است و دلایل آن مشخص است چراکه اکثر تیمها خیلی دیر تمرینات خود را شروع کردند . بازی های تدارکاتی زیادی نداشتند و این برای تیمهای حرفه ای نکته مثبتی نیست .
نتایج بدست آمده قابل پیش بینی بود . امیدوارم لیگ خوب برگزار شود و به تیم ملی کمک کند . با تمام شدن لیگ گذشتن کلا فوتسال تعطیل شده بود و اکنون دوباره با شروع لیگ فوتسال صحبتها از فوتسال بیشتر شده است .
دلیل اینکه در نقل انتقالات برخی بازیکنان به طور مثال تیم گیتی پسند را رها میکنند و مس سونگون میروند اینست که آنها دوست دارند در بازیهای آسیایی دیده شوند .
لیگ به سه دسته تقسیم شده است دو یا سه تیم همیشه برای قهرمانی میجنگند چند تیم همیشه میخواهند باشند و برایشان رتبه مهم نیست .
لیگ ما به هیچ وجه حرفه ای نیست .
و تیمهایی هستند که برای نیافتادن میجنگند .
به طور مثال بازی پارسیان شهر قدس و مس سونگون دو تیم توپهای قدیمی استفاده شده چرا که شهر قدس یک هفته از شروع کارش میگذرد .
نبود مربیان بزرگ در لیگ بسیار تاثیرگذار خواهد بود مثل اینست که ساختمانی ساخته شود بدون اینکه مهندسی شود . در لیگ ما الان مربیان ارزان قیمت در حال فعالیت هستند . برخی فقط میخواهند باشند . او میخواهد در طول این چند ماه فقط شهرت بدست آورد . آنها میدانند که وقتی حسین شمس ، وحید شمسایی در لیگ نیستند جای آنها اینجا نیست اما به هر حال ادامه میدهند .
پیش بینی من برای ادامه لیگ ، قهرمانی برای مس یا گیتی پسند است . بازی های پلی آف صورت جدیدی را در لیگ به وجود خواهد آورد و قطعا خیلی از تیمها با توجه به عدم بودجه کافی به مشکل خواهند خورد و ضمن اینکه آسیب دیدگی بازیکنان بیشتر خواهد شد و تیمها نیز آمادگی شرکت در بازیهای حذفی را نخواهند داشت .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه