آیا تاج ، کفاشیان را برکنارمی کند ؟!

0
195

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تابناک ورزشی :
با فضا حواشی اخیر به وجود آمده در کمیته فوتسال ، شایعه جدایی نایب‌رئیس خندان فدراسیون فوتبال از این بخش پخش شده است که به نظر می رسد بدون هماهنگی نیست !
مهدی تاج در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال به سمت ریاست این مجموعه رسید . از آن زمان تا کنون ۴۲۳ روز می‌گذرد اما نکته قابل تامل اینجاست که در این مدت مدیریت فدراسیون فوتبال نتوانسته رئیس دائمی برای مدیریت کمیته فوتسال انتخاب کند . به این ترتیب در تمام ماه‌های گذشته این کمیته با سرپرستی علی کفاشیان ، نایب‌رئیس اول فدراسیون و همکارانش در حال اداره شدن است که همواره با حاشیه و مشکلات بسیار زیادی در این مدت همراه بوده است .
مهدی تاج از سال پیش البته مذاکراتی با چند مدیر برای قبول اداره کمیته فوتسال انجام داد و حتی به بعضی از آنها قول داد که این کمیته را به « سازمان » ارتقای درجه می‌دهد تا رئیس آن نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال هم باشد . منتهی تلاش‌های این مدیر برای ساماندهی کمیته فوتسال بی‌نتیجه مانده است .
اخیرا و به دنبال اوج‌گیری حواشی و مشکلات فوتسال ایران ، از آنجایی که علی کفاشیان هم به هیچ عنوان حاضر نیست ریاست کمیته فوتسال را قبول کند ، شنیده می‌شود مدیران فدراسیون فوتبال مذاکرات جدی با چند مدیر برای جانشینی کفاشیان در کمیته فوتسال انجام داده‌اند .
در این رابطه حتی شنیده می‌شود یکی از اعضای سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به پیشنهاد رئیس فدراسیون برای حضور در فوتسال جواب رد داده است . با این وجود به نظر می‌رسد با فضای به وجود آمده و اراده فدراسیون برای ساماندهی کمیته فوتسال ، جدایی علی کفاشیان از این مجموعه قطعی است و در آینده‌ای نه‌چندان دور باید منتظر این تغییرات رسمی باشیم .
به هر صورت لیگ برتر فوتسال هم آغاز شده و مهدی تاج و همکارانش برای جلوگیری از بلاتکلیفی ، حواشی و مشکلات نمی‌توانند فوتسال را مثل ۴۲۳ روز گذشته با سرپرست اداره کنند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه