صبوری : از اولین ۳ امتیاز خارج از خانه خوشحالیم !

0
227

حسین صبوری سرمربی تیم سوهان محمد سیما قم در خصوص کسب اولین پیروزی برابر شهرداری ساوه اظهار کرد : بازی‌های اول شرایط خاص خود را دارد و در بازی‌های ابتدای فصل تیم‌ها هنوز نمی‌توانند توان واقعی خود را نشان دهند با این حال ما می‌توانیم از کسب ۳ امتیاز در زمین حریف در اولین بازی فصل خوشحال باشیم .

وی افزود : در برابر تیمی به میدان رفتیم که فرصت بسیار کمی برای آماده سازی داشته است و در روزهای منتهی به لیگ جمع شده اما با این حال کار ما برابر شهرداری ساوه به هیچ وجه آسان نبود و پیروزی دشواری به دست آوردیم .

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم گفت : تیم‌ها برای رسیدن به شرایط ایده آل در لیگ برتر فوتسال به زمان نیاز دارند و با گذشت چند هفته ، شکل حقیقی خود را پیدا می‌کنند و تیم ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و با گذشت زمان به هماهنگی بهتری می‌رسیم .

صبوری بیان داشت : باید از امتیاز بازی‌های خانگی به بهترین شکل استفاده کنیم و در بازی‌های خارج از خانه نظیر بازی با شهرداری ساوه به دنبال بهره برداری از هر فرصتی برای کسب امتیاز باشیم و این توان را داریم که به مسیر خوبی که در بازی اول آن را آغاز کردیم ادامه دهیم .

وی عنوان کرد : لیگ در یک مسیر طولانی ۲۶ هفته‌ای شکل می‌گیرد و تا هفته‌ها، صحبت کردن از آینده تیم‌ها بی ثمر است اما تیم‌های قدرتمند و با برنامه‌ای در لیگ حضور دارند که برای نتیجه گرفتن در برابر آن‌ها باید هوشیار باشیم . ما تیمی متشکل از جوان‌ها و باتجربه‌ها در اختیار داریم و به آینده این تیم امیدوارم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه