فاطمه شریف : حقم را قانونی میگیرم / بازیکن_مربی نگین شبنم تهران شدم !

0
251

تیم بحران زده مشکی پوشان ، نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال بانوان حال و روز خوشی ندارد . مشکی پوشان فصل گذشته با تمام بضاعتی که داشت تیم های بزرگ و مدعی را آزار می‌داد و در اولین دوره حضور خود توانست جایگاه چهارم جدول رده بندی را از آن خود کند .

بازیکنان تیم مشکی پوشان در لیگ ۹۶ ، اغلب بومی بودند اما از آن تیم یک دست که اگر حمایت می‌شد شاید یکی از مدعیان به شمار می‌آمد ، تنها یک نام باقی مانده است . مشکی پوشان ، اکنون نه تنها حمایت نشده بلکه با بی مهری نیز مواجه شده است و روزگار تیره و تاری بر اقبال این تیم مشهدی سایه افکنده است . اکنون سوال اساسی این است که مشکی پوشان منحل می‌شود ؟

باشگاه مشکی پوشان که علاوه بر فوتسال در رشته های دیگر تیمداری کرده بود حالا حتی برای تیمداری در بخش فوتبال مردان نیز با ابهام روبرو است ، اکثر بازیکنان فوتسال بانوان که فصل خوبی را پشت سرگذاشته بودند بعد از بی کفایتی مدیران و مسئولین شهری و تعلل در حفظ بازیکنان هر کدام راهی شهر و استان دیگری شدند .

فاطمه شریف ، سرمربی جوان و موفق فصل گذشته مشکی پوشان در خصوص شرایط این تیم می‌گوید : در فروردین ماه امسال جلسه‌ای در باشگاه مشکی‌پوشان با حضور محمدرضا عباسی و خداد عزیزی برگزار شد و برآورد هزینه‌هایی که نیاز بود را مطرح کردیم و قرار بر این شد ۲ ملی پوش دیگر به تیم اضافه شوند و هدفمان قرار گرفتن در بین ۳ تیم اول لیگ امسال بود اما همه چیز در حد همان جلسه باقی ماند .

متاسفانه با وجود موافقتی که در آن جلسه شد ، مدیران مشکی‌پوشان دیگر پاسخگو نبودند و حتی ۴۰ درصد از قرارداد فصل گذشته من و سایر اعضای کادرفنی و ۲۵ تا ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت نکردند . اگر این بی توجهی ادامه پیدا کند من از مراجع قانونی حق و حقوقم را پیگیری می‌کنم و کوتاه نخواهم آمد .

در ۲ هفته گذشته اعلام شد که شهرداری و شورای شهر مشهد از مشکی‌پوشان حمایت خواهند کرد و قرار شد که باشگاه مشکی‌پوشان در فوتبال و در بخش مردان تیم‌داری کند . همزمان با انتصاب حسینی به عنوان سرپرست مدیر‌عاملی باشگاه مشکی‌پوشان ، تصمیم گرفتند که در فوتسال بانوان هم تیمی با یک اسم و اسپانسر دیگر تشکیل شود ، اما من با تیم دیگری قرارداد بستم‌ .

هنوز نیز تکلیف تیم مشخص نیست خیلی از بازیکنان خوب و ملی پوشان جوانان نیز از مشکی پوشان جدا شدند . تیم خوبی داشتیم و همه با غیرت و متعصب به میدان می‌رفتیم . دوست داشتم مانند فصل قبل در شهر خودم و کنار خانواده ام فعالیتم را ادامه دهم که این فرصت از ما گرفته شد .

بر اساس توافقی که با تیم نگین شبنم تهران داشته ام در این فصل به عنوان بازیکن و مربی در این تیم فعالیت دارم .

در فصل قبل زمانی که قرار داد بسته شد از من خواستند تیم فقط سقوط نکند ، اما با وجود بی تجربگی بسیاری از بازیکنان در لیگ برتر ، چهارم شدیم . با وجود این نتیجه درخشان ، در هیچ مسابقه ای به ما پاداشی پرداخت نشد .

در حال حاضر اعزام ما به المپیک جوانان منتفی است ، زیرا از هر کشوری یک جنسیت بایستی شرکت کند و از آنحایی که در کشور ما مردان در اولویت هستند ، آنها اعزام می‌شوند و کاری کردند که انتظارش را داشتیم‌ .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه