تقوی : در بهبهان هر ده دقیقه باید لباس عوض کنیم !

0
353

سرپرست تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد از نبود امکانات لازم برای برگزاری دیدار این تیم مقابل اهورای بهبهان گلایه کرد و گفت : به سازمان لیگ پیشنهاد کردیم بررسی بهتری از سالن بهبهان داشته باشد . دیدارهای اهورا در سال‌های گذشته در لیگ‌های پایین‌تر در فصل‌های پاییز و زمستان برگزار می‌شد و شرایط بازی در این شهر در تیرماه وجود ندارد .
تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد در هفته دوم مسابقات لیگ برتر ، روز جمعه میهمان اهورای بهبهان خواهد بود ، دیداری که فرش‌آرایی‌ها به سالن برگزاری این بازی یعنی سالن علی ابن ابی‌طالب (ع) و نبود سیستم تهویه در این سالن اعتراض دارند .

اکبر تقوی ، سرپرست تیم فرش‌آرا در این باره اظهار داشت : من خودم از حضور در بهبهان و بازی مقابل تماشاگران این شهر خوشحال می‌شوم ، اما موضوع اصلی ، تأمین سلامت بازیکنان و شرایط بازیکنان است . گرمای هوا در این شهر تا ۵۰ درجه رسیده و هواشناسی اعلام کرده است که هوا گرم‌تر از این هم می‌شود ، اما سالن بهبهان فاقد سیستم خنک‌کننده است . بازیکنان دو تیم باید در این هوا و در یک سالن بسته بازی کنند . باید ببینیم شرایط برگزاری بازی در این سالن مهیاست یا خیر .

وی با بیان اینکه اعضای تیم فرش‌آرا اعتراضی ندارند ، اما تصور می‌کنند که سالن امام علی (ع) شرایط برگزاری بازی را ندارد ، گفت : به سازمان لیگ پیشنهاد کردیم بررسی بهتری از سالن بهبهان داشته باشد . دیدارهای اهورا در سال‌های گذشته در لیگ‌های پایین‌تر در فصل‌های پاییز و زمستان برگزار می‌شد و شرایط بازی در این شهر در تیرماه وجود ندارد . ما انتظار داریم که حداقل‌ها در سالن بهبهان موجود باشد . فکر می‌کنم این سالن به اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان تعلق دارد ، اما طرف حساب ما باشگاه اهوراست . فکر می‌کنم اگر ما سه چهار دست لباس به بهبهان ببریم ، باز هم برای‌مان کافی نیست و باید هر ۱۰ دقیقه لباس عوض کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه