سارانی : تغییرات زیادی در تیم داشتیم / بازی حساسی را با پیروزی به پایان رساندیم !

0
103

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

رحمان سارانی در خصوص پیروزی تیمش در هفته نخست لیگ برتر مقابل شهروند ساری اظهار کرد : بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم ، با توجه به اینکه میزبان بودیم به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم ، خوشحالم که توانستیم این بازی حساس را با پیروزی به پایان برسانیم .

وی ادامه داد : به خوبی توانستیم دستورات کادرفنی را در زمین بازی پیاده کنیم و بازی را با پیروزی پرگل به پایان برسانیم .

سارانی در خصوص عملکرد خیره‌کننده تیم فرش‌آرا در دقایق ابتدایی بازی عنوان کرد : گلزنی در ابتدای بازی کار را برای تیم حریف دشوار خواهد کرد ، خوشبختانه توانستیم به این مهم دست یابیم و در ادامه هم با آرامش به کار خود ادامه دادیم ، چون خوردن سه گل در دقایق نخست کار را برای تیم شهروند دشوار کرد .

بازیکن تیم فرش‌آرا در خصوص حضور بازیکنان جوان در ترکیب تیم گفت : در این فصل تغییرات زیادی در ترکیب تیم فرش‌آرا رخ داده ، این جوانی باعث شده که تیم شرایط بهتری داشته‌ باشد ، امیدوارم با اضافه شدن قدرت بهادری بتوانیم تجربه تیمی خود را بالا ببریم تا در ادامه لیگ عملکرد خوبی داشته‌باشیم .

سارانی درباره حضور مجددش در ترکیب تیم و بستن بازوبند کاپیتانی بیان کرد : خوشبختانه توانستم شرایط بدنی خوبی را به دست آورم و خوشحالم که در این فصل برای تیم شهر خودم بازی می‌کنم .

وی تاکید کرد : افتخار بزرگی نصیب من شده که در این بازی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم . هدف اصلی تیم فرش‌آرا رسیدن به مرحله پلی‌آف است تا بتوانیم دل هواداران خود را شاد کنیم ، با حضور بازیکنان جوان رسیدن به مراحل بالاتر دور از دسترس نخواهد بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه