بی غم : به بازیکنان اصلی استراحت داده بودیم !

0
102

حمید بی‌غم درباره پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پارسیان شهر قدس در هفته نخست لیگ برتر فوتسال اظهار داشت : با توجه به اینکه هدف اول‌مان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا است ، در این مسابقه به دو ، سه بازیکن خودمان مثل عزتی ، فخیم و عروجی استراحت دادیم . سعی کردیم با بازیکنان جوان بازی کنیم و شرایط آنها را زیر نظر بگیریم .

وی ادامه داد : به بازیکنانی مانند توحید لطفی در این بازی میدان دادیم تا شرایط مسابقه را پیدا کنند . نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم ، اما در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم به حق‌مان برسیم . خدا را شکر اولین گام را محکم را برداشتیم .

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در واکنش به این موضوع که فصل جدید لیگ برتر نسبت به فصل‌های گذشته با نظم بهتری آغاز شده است ، گفت : همین که لیگ برتر در تاریخی که از قبل اعلام شده ، شروع شود خوب است و باعث می‌شود حداقل باشگاه‌ها کار خود را به موقع شروع کنند .

بی‌غم عنوان کرد : خدا را شکر مجموعه خوبی در تیم‌مان داریم ، به طور مثال روز گذشته در تهران بازی داشتیم و حسین طیبی و علی‌اصغر حسن‌زاده که فقط ما را در قهرمانی آسیا همراهی خواهند کرد ، در این سفر با ما بودند و در سالن هم حضور داشتند . همین جا از این بازیکنان تشکر می‌کنم . این نشان می‌دهد همه بازیکنان همدل هستند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه