طاهری : مرحله اول پرداختی ها به کادر فنی و بازیکنان انجام شده است !

0
189

طاهری مربی تیم پارسیان شهر قدس در گفتگویی درباره شرایط تیمش اظهار داشت : خدا را شکر با توجه به زمان کمی که برای انتخاب بازیکنان و ثبت قرارداد آنها داشتیم توانستیم بازیکنان خوب ، باکیفیتی را جذب کنیم از طرفی یکی از اهداف باشگاه معرفی بازیکنان جدید به لیگ برتر ایران است که این اتفاق در کنار بازیکنان باتجربه تیم با جذب بازیکنان جوان ، جنگنده و جویای نامی در حال انجام است .

وی در ادامه افزود : سعی کرده ایم بهترین برنامه‌ریزی را انجام دهیم و انشاالله روزبروز آماده تر و هماهنگ تر خواهیم شد در مورد جایگاه پارسیان در فصل پیش رو باید بگویم که ما تمام تلاشمان را انجام میدهیم و امیدواریم بهترین نتیجه را کسب کنیم و مطمئن باشید جزء گزینه های سقوط نیستیم .

طاهری خاطرنشان کرد : امسال علیرغم مصاحبه ها و کارشکنی ها و جوسازی هایی که از بیرون علیه تیم صورت گرفته ، باید بگویم که هیچ مشکل مالی در تیم وجود ندارد و مسئولین تیم همه خواسته های ما را اعم از اردو و امکانات و …. به نحو احسن برآورده ساخته اند حتی مرحله اول پرداختی های بازیکنان و کادر فنی نیز طبق توافقاتی که با هر نفر انجام شده بود به ایشان پرداخت شده است .

وی در پایان گفت : لازم میدانم از اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه بابت خدمتی که بدون کوچکترین منفعت شخصی خودشان ، به ورزش و فوتسال منطقه ، استان و کشور ارائه میدهند ، نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم از تمامی مسئولین شهری و غیرشهری هم که در این مسیر سخت ما را یاری نموده‌اند نیز سپاسگزارم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه