صانعی : نبود بازی های تدارکاتی کار ما را خیلی سخت می کند / بازی با تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال عراق قعطی شده است !

0
128

علی صانعی درمورد آخرین وضعیت تیم ملی زیر ۱۸ سال فوتسال گفت : خدا را شکر در حال حاضر همه چیز خوب است و ما در حال گذراندن مراحل پایانی اردوی خود هستیم . نزدیک به سه هفته است که کار بدنسازی را شروع کردیم که صبح ها کار بدون توپ و با وزنه و بعدازظهرها با توپ است . بعد از کار بدنسازی قرار است در سه هفته بعدی به کارهای تاکتیکی بپردازیم و کادر فنی سعی دارد که بچه ها را در شرایط خوب بدنی نگه دارند .

سرمربی تیم ملی زیر ۱۸ سال درمورد بازی های تدارکاتی گفت : با توجه به اینکه در این رده سنی بازی های تدارکاتی مشکل است به این دلیل که اکثر کشورها در این رده سنی تیمی ندارند . همین موضوع کار ما را بسیار سخت کرده است . در حال حاضر طبق هماهنگی که کمیته فنی انجام داده بازی با تیم ملی زیر ۲۰ سال عراق قطعی شده است با این تفاوت که تیم ملی عراق زیر ۲۰ سال است و تیم ملی ایران زیر۱۸ سال اما کادر فنی معتقد است در این شرایط بهتر می توانیم بازیکنان تیم را محک بزنیم .

وی همچنین درمورد تاریخ قرعه کشی مسابقات المپیک آرژانتین گفت : قرار بود قرعه کشی این مسابقات از ۲۰ تیر باشد اما به دلیل اینکه مسابقات جام جهانی روسیه در حال برگزاری است فکر می کنم این تاریخ تغییر کرده است و ان شاءالله ما هم صبر می کنیم تا قرعه کشی انجام شود و حریفان خود را بشناسیم .

وی در پایان گفت : ان شاءالله بعد از انجام قرعه کشی و شناختن حریفان خود با تمام قدرت در این رقابت ها شرکت و سعی و تلاش می کنیم که بتوانیم بهترین نتیجه را در این رقابت ها کسب کنیم . در همینجا جا دارد برای کسانی که برای فوتسال به خصوص فوتسال پایه زحمت می کشند تشکر و قدردانی کنم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه