حسن زاده : هدف فرش‌آرا ، حضور در پلی‌آف !

0
161

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد از هدف‌گذاری این باشگاه برای حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر کشور در سال ۹۷ خبر داد .

محسن حسن‌زاده در خصوص شرایط تیم فرش‌ آرا در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتسال اظهار کرد : با توجه به اینکه تمرینات خود را دیر آغاز کردیم ، کمی از برنامه‌های تاکتیکی و بدنسازی تیمی عقب هستیم ، ولی خوشبختانه بازیکنان ، انگیزه بالایی برای حضور در لیگ برتر دارند و قطعا هرچه از شروع لیگ برتر بگذرد . شرایط بهتری خواهیم‌داشت .

وی ادامه داد : با توجه به سیاستی که باشگاه در این فصل در نظر دارد ، هدف کادرفنی قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر لیگ است تا بتوانیم جواز حضور در مرحله پلی‌آف را بدست آوریم .

حسن‌زاده در خصوص پتانسیل تیم فرش‌آرا در لیگ برتر عنوان کرد : در چند سال اخیر تیم‌هایی که در استان خراسان رضوی حضور داشتند ، بازیکنان بااستعدادی را در کنار خود داشته‌اند و نشان داده‌اند که پتانسیل بالایی در فوتسال کشور دارند . فرش‌آرا همیشه ثابت کرده که می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی قرار بگیرد ، امیدوارم در این فصل شرایط به گونه‌ای فراهم شود که بتوانیم بهترین نتایج سال‌های اخیر را بدست آوریم .

سرمربی تیم فرش‌آرا تاکید کرد : قصد داریم در این فصل از بازیکنان جوان و آینده‌دار در ترکیب خود استفاده کنیم تا در کنار بازیکنان باتجربه تیم فرش‌آرا ، به پشتوانه‌سازی نیز پرداخته‌ باشیم .

وی درباره جدایی بازیکنان باتجربه این تیم عنوان کرد : کادرفنی باید در راستای سیاست‌گذاری باشگاه فعالیت کند ، با توجه به اینکه باشگاه فرش‌آرا در این فصل با کاهش بودجه روبه‌روست ، نمی‌توانستیم از نظر مالی شرایط مناسبی را برای این بازیکنان فراهم کنیم .

وی تاکید کرد : با توجه به اینکه این بازیکنان از نظر فنی شرایط خوبی داشتند ، پیشنهادهای مالی بهتری از باشگاه‌های دیگر دریافت کردند و همین موضوع باعث شد که نتوانیم انتظارات را فراهم کنیم و متاسفانه این بازیکنان را در این فصل در اختیار نداریم .

حسن‌زاده درباره تغییر و تحول در پست دروازه‌بانی تیم فرش‌آرا ادامه داد : در این فصل مسعود محمدی و حامد ثنایی به همراه دو دروازه‌بان جوان در ترکیب تیم حضور خواهندداشت ، امیدوارم بازیکنانی که در این فصل انتخاب کردیم بتوانند به خوبی به تیم کمک کنند .

سرمربی تیم فرش‌‌آرا در خصوص لیست ورودی تیمش گفت : مسعود محمدی ، میثم اینالو ، بهنام فعال ، صابر خوش‌نام و علی رستمی بازیکنان جدیدی بودند که به تیم فرش‌ آرا ملحق شدند ، همچنین کمال کهندل در لیست خرید کادرفنی قرار داشت ، ولی متاسفانه به دلیل سوختگی که در ناحیه پا برایش رخ داده در حال حاضر مصدوم است و باید منتظر بمانیم تا وضعیت این بازیکن برای حضور در تیم مشخص شود .

وی در خصوص آخرین وضعیت قدرت بهادری اظهار کرد : قدرت بهادری جزو اولین نفرات مد نظر کادرفنی برای حضور در این فصل بود ، قبل از سفر این بازیکن به عراق صحبت‌های لازم را با وی انجام دادیم . قطعا نیاز مبرمی به قدرت بهادری داریم و امیدوارم بعد از اتمام بازی‌هایش در کشور عراق با آمادگی بالایی در تمرینات شرکت کند .

حسن‌زاده در خصوص تیم شهروند ساری و تقابل با این تیم در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد : تیم شهروند در چند سال گذشته بازیکنان باسابقه‌ای در ترکیب خود داشته‌است ، این تیم نسبت به سال گذشته تغییری نداشته و برخلاف تیم ما که نسبت به سال گذشته بازیکنان زیادی به ترکیبش اضافه شد از ثبات سود برده‌است . امیدوارم با حضور طرفداران خونگرم مشهدی ، سه امتیاز بازی نخست را به دست آوریم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه