مشکل فوتسالیست‌های لژیونر برطرف شد / لیگ برتر با ۱۴ تیم برگزار می‌شود !

0
135

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :
هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال چند هفته قبل برای فصل آینده لیگ برتر فوتسال قانونی را به تصویب رساند که بازیکنان لژیونر که در تیم‌های باشگاهی خارجی بازی می‌کنند تا نیم‌فصل اجازه بازگشت به تیم‌های داخلی و حضور در لیگ برتر فوتسال را ندارند ، موضوعی که با اعتراض شدید اهالی فوتسال به ویژه بازیکنان لژیونر مواجه شد .

این موضوع قرار بود دیروز ( یکشنبه ) بار دیگر در جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال بررسی شود که سعید نجاریان ، عضو هیئت رئیسه فوتسال در این مورد اظهار داشت : امروز دوباره این قانون مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد ،‌ در فصل آینده لیگ برتر فوتسال بازیکنان بتوانند به لیگ برتر و باشگاه‌ها برگردند ،‌ اما به‌عنوان بازیکن سهمیه آزاد محسوب خواهند شد .

وی افزود : از سال آینده دیگر چنین قانونی وجود نخواهد داشت و طبق قانون AFC هر بازیکنی که با باشگاهی قرارداد می‌بندد ،‌ باید حداقل شش ماه در آن تیم بازی کند .

عضو هیئت رئیسه فوتسال همچنین در مورد ارسال مدارک تیم‌ها و اینکه گفته می‌شد احتمال دارد لیگ برتر با ۱۰ تیم برگزار شود ،‌ گفت : مدیرعامل چهار باشگاهی که مدارک خودشان را ارسال نکرده بودند ،‌ امروز به سازمان لیگ مراجعه کردند و مشکل این باشگاه‌ها حل شد . به این ترتیب فصل آینده لیگ برتر را با ۱۴ تیم برگزار خواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه