ماجرای حضور زنان مشهور ورزشکار در تیزرهای تبیلغاتی و بیلبوردهای شهری !

0
183

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از شهروند :

حضور ۵ نفر از فوتسالیست‌های تیم‌ملی زنان ایران در تیزر تبلیغاتی تلویزیونی شرکت دیوار‌ اتفاق جالب توجهی بود که در هیاهوی جام‌جهانی و حواشی روز فوتبال ایران مورد توجه قرار نگرفت .
دختران فوتسال چگونه جذب شرکت تبلیغاتی شدند ؟ برای نخستین‌ بار قهرمانان زن ورزش کشور با وجود تمام محدودیت‌هایی که دارند در تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی دیده شدند و این اتفاق نشان‌دهنده یک تحول مثبت است ؛ چرا که به تلاش و افتخارات ورزشکاران زن بیشتر از قبل توجه می‌شود . فرشته کریمی ،‌ نسیمه غلامی ،‌ سارا شیربیگی ،‌ آرزو صدقیانی و فاطمه اعتدادی پنج ستاره تیم‌ملی فوتسال زنان هستند که این روزها حسابی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته‌اند و پخش برنامه تبلیغاتی آنها از تلویزیون هم فضا را برای بهادادن به سایر قهرمانان زن کشور برای درآمدزایی از برنامه‌های تبلیغاتی باز خواهد کرد .

از آنجا که دومین قهرمانی پیاپی تیم‌ملی فوتسال زنان ایران اتفاق بزرگی و خوشحال‌کننده‌ای بود و حسابی هم مورد توجه مردم قرار گرفت‌ ، دست‌اندرکاران دیوار چند سالی می‌شود با هدف خرید و فروش بدون واسطه آنلاین فضایی را به وجود آورده‌اند که مردم می‌توانند نیازهای ضروری خود را به صورت آنلاین و بدون واسطه با مراجعه به این سایت جست‌وجو و خریداری کنند . آگهی‌دادن مردم به این سایت هم البته رایگان است و شرکت مذکور هم نقشی در معاملات انجام‌شده بین مردم ندارد . با وجود این دیوار برای تازه‌ترین برنامه تبلیغاتی خود تصمیم گرفت که به دختران قهرمان فوتسال زنان ایران که قهرمان آسیا هستند ، بها بدهد و به همین ترتیب با رایزنی و مذاکرات صورت‌گرفته با این پنج ملی‌پوش توافق شد که در بخش‌های مختلف برنامه‌های تبلیغاتی این شرکت با انعقاد قرارداد شرکت کنند .

همکاری شرکت تبلیغاتی مورد نظر با بازیکنان تیم‌ملی فوتسال زنان ایران ، در سه بخش بیلبوردهای تبلیغاتی‌ ، مصاحبه و تیزر تبلیغاتی تلویزیونی خلاصه می‌شود و نسبت به درآمدی که این فوتسالیست‌ها در طول یک ‌سال دارند‌ ، پول خوبی هم به آنها پرداخت شده است . فرشته کریمی‌ ، نسیمه غلامی و سارا شیربیگی سه ستاره اصلی تیم‌ملی فوتسال زنان هستند که در هر سه بخش تبلیغاتی با دیوار قرارداد امضا کرده‌اند و ۶٠‌میلیون تومان هم حق‌الزحمه قراردادشان بوده است . فاطمه اعتدادی و آرزو صدقیانی دو ستاره دیگر تیم‌ملی فوتسال زنان که فقط در تیزر تلویزیونی « تعویض طلایی » حضور دارند ، قراردادی ٢٠‌میلیون تومانی امضا کرده‌اند .

نکته قابل تأمل اینجاست که فرشته کریمی ،‌ نسیمه غلامی و سارا شیربیگی به‌عنوان گران‌ترین ستاره‌های فوتسال زنان ایران اگر با یک باشگاه متمول برای حضور در لیگ قرارداد امضا کنند ، دریافتی آنها برای یک فصل ٢٠‌میلیون تومان خواهد بود و به همین ترتیب آنها فقط با شرکت در یک برنامه تبلیغاتی سه برابر درآمد فوتبالی خود در یک‌ سال را به دست آورده‌اند . البته آنها تعهد داده‌اند که تا پایان مدت زمان این قرارداد با هیچ شرکت دیگری قرارداد تبلیغاتی امضا نکنند . آنها حتی از مصاحبه مطبوعاتی درباره جزییات این قرارداد و چگونگی همکاری با شرکت هم منع شده‌اند . به هر صورت شکستن‌شدن این تابو با بهادادن به زنان ورزشکار برای برنامه‌های تبلیغاتی و دیده‌شدن تلاش آنها امید برای پیشرفت بیشتر را در جامعه ورزش زنان بیشتر می‌کند . ضمن این‌که صداوسیما هم برای پخش آگهی تبلیغاتی این زنان ورزشکار هیچ مخالفتی نداشت که این موضوع هم به نوبه خود قابل تأمل است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه