چالش های پالایش نفت آبادان برای دفاع از عنوان قهرمانی !

0
227

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از آی دبلیو اسپورتس :

لیگ برتر فوتسال بانوان مرداد ماه آغاز می شود و پالایش نفت آبادان ، با رز جدیدی زاده به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود خواهد بود اما آن ها چالش های تازه ای در پیش دارند .

انتظار از نفت آبادان پس از قهرمانی ۹۶ بالاست و این یعنی فشار انتظارات از این تیم . با اعلام جدایی سارا شیربیگی از این تیم ، کار برای آبادان ممکن است کمی پیچیده شود .

مهناز احمد پور سرپرست نفت می گوید : نظر سرمربی تیم این بوده که استخوان بندی تیم قهرمان حفظ شود و ۲ بازیکن جوان به تیم اضافه شوند بنا بر این تغییرات عمده در تیم نداریم .

احمد پور در مورد جدایی سارا شیربیگی می گوید : نمی توانیم بازیکنی را که دلش با تیم نیست به زور در تیم نگه داریم . سارا در تیم ما بازیکن مفید و مهمی بود و از او خواستیم امسال هم در تیم بماند اما شرایط دیگری را مد نظر داشت .

به گفته احمد پور ، قرار است پالایش نفت تست گیری عمومی از فوتسالیست های دختر خوزستانی داشته باشد تا بتواند حداقل ۲ بازیکن با استعداد و جوان بومی خوزستان را به تیم اضافه کند .

موضوع دیگر در مورد تیم پالایش نفت آبادان ، گرمای شدید هوا در آبادان در این فصل از سال است . مسئله ای که احمد پور به آن اشاره می کند و می افزاید : شروع زود هنگام لیگ برتر در مرداد به ضرر ماست . باید در اوج گرما ، تست بگیریم ، تمرین کنیم و وارد مسابقات شویم .

اما آیا نفت پس از سارا شیربیگی ستاره های دیگری را هم از دست می دهد ؟ توضیح سرپرست پالایش نفت این است که آن ها شرایط تیم را به خوبی می دانند و بعید است چنین تصمیمی داشته باشند . هیچ یک از آن ها بابت خروج از تیم ، اطلاعی به ما نداده اند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه