نگین شبنم مدعی جدید فوتسال بانوان !

0
658

فوتسال بانوان در هفته آغازین مرداد آغاز می شود و اکنون ، فصل نقل و انتقالات می تواند تعیین کننده آینده تیم های مدعی باشد . در این میان تیم فوتسال نگین شبنم تهران که جایگزین نفت شده با جدیت به دنبال جذب بازیکن است و به نظر می‌رسد باید منتظر ظهور مدعی جدیدی برای لیگ برتر فوتسال باشیم .

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال امروز قرارداد خود را با نگین شبنم ثبت کرد . یاری فصل گذشته ، در نیم فصل به تیم بحران زده پاسارگاد زنجان ملحق شد و توانست تحول ملموسی در این تیم زنجانی که با مشکلات بسیاری هم روبرو بود ، ایجاد کند .

حضور شهناز یاری با کوله باری از تجربه در نگین شبنم به معنای تشکیل یک تیم قدرتمند در لیگ برتر خواهد بود . سوسن رضاپور یکی از بازیکنانی بود که با عقد قرارداد با نگین شبنم به این تیم پیوست .

سوسن رضاپور بازیکنی که بارها به اردوی تیم ملی فوتسال فراخوانده شده و سال گذشته در نفت طلاییه بازی می کرد عضو جدید نگین شبنم است . ۱۴ سال حضور در عرصه فوتسال از سوسن رضا پور یک بازیکن با تجربه ساخته است و اکنون رضا پور عضو جدید تیم شهناز یاری است .

باشگاه نگین شبنم همچنین بخشی از مبالغ قرارداد فصل جدید را در قالب چک به مربی و بازیکن جدیدش پرداخت کرد . آن هم در شرایطی که یک ماه تا آغاز لیگ باقی مانده و خوش حسابی تیم تازه وارد ، این تیم را در موقعیت ویژه ای قرار می دهد . عقد قرارداد با ۹ بازیکن دیگر نیز ، روز پرکار باشگاه نگین شبنم را کامل کرد .

در همین حال ، گفته می شود نگین شبنم تلاش می کند طی روزهای آینده به طور جدی دست به تقویت تیم خود بزند . در این شرایط ، پدیدار شدن مدعی جدید برای قهرمانی لیگ برتر فوتسال بانوان ۹۷ دور از ذهن نیست .

اخبار را رحفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه