سلیمانی : فقط ده تیم حق ورودی پرداخت کردند / ده تیر تکلیف لژویونر ها مشخص میشود !

0
160

کاظم سلیمانی در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقال تیم های لیگ برتری فوتسال گفت : طبق اعلام قبلی سازمان لیگ پایان خرداد مهلت ارسال مدارک تیم های لیگ برتری بوده در حال حاضر از ۱۴ تیم لیگ برتری فقط ۱۰ تیم توانستند مبلغ ورودی  را پرداخت و مدارک  خود را ارسال کنند .

وی در ادامه گفت :  البته چهار تیمی که نتوانستند مدارک خود را ارسال کنند از کمیته فوتسال فرصت چند روزه درخواست کردند که بتوانند مبلغ ورودی را پرداخت و مدارک خود را ارسال کنند که این موضوع باید در هیأت رئیسه مطرح و بررسی شود که آیا می‌توان برای این تیمها سیستم را باز کرد یا خیر ؟

دبیر کمیته فوتسال گفت : امسال بر خلاف سالهای گذشته در هیأت رئیسه تصمیم گرفتند که تمام تیم‌ها باید مبلغ ورودی که ۳۵ میلیون تومان است را نقدی و به حساب سازمان لیگ پرداخت کنند و تا این مبلغ واریز نشود سیستم آنها باز نمی‌شود و نمی‌توانند مدارک خود را ارسال کنند .

سلیمانی در پاسخ به این سوال که قبلاً کمیته فوتسال اعلام کرده بود که اگر تیم ها مدارک خود را در موعد مقرر ارسال نکنند از حضور آنها در لیگ جلوگیری می‌شود ، گفت : همانطور که گفتم در حال حاضر سیستم بسته شده و این تیمها حق حضور در لیگ را ندارند . تا این تیمها مبلغ ورودی خود را پرداخت نکنند اجازه حضور ندارند حتی اگر شده لیگ را با ۱۰ تیم برگزار کنیم .
کاظم سلیمانی در پاسخ به سوال دیگری که آیا وضعیت بازیکنان لژیونر برای حضور در لیگ برتر مشخص شده است ، گفت : همانطور که قبلا اعلام کردیم این بازیکنان نمی‌توانند تا نیم فصل در لیگ بازی کنند . در حال حاضر این بازیکنان و باشگاهها از کمیته فوتسال درخواست کردند که یکبار دیگر این موضوع در کمیته فوتسال بررسی شود و قرار است در جلسه دهم تیرماه هیأت رئیسه یکبار دیگر این موضوع را مطرح کند و بررسی شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه