رییس هیات مدیره سوهان محمد سیما قم : برای حمایت از نماینده فوتسال قم به دنبال اهداف اقتصادی نیستیم !

0
641

محمد زمردی شامگاه سه‌شنبه و همزمان با رونمایی از لباس باشگاه سوهان محمد سیما قم در نشست با خبرنگاران در مورد فعالیت تیم سوهان محمد سیما در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت : از سال گذشته همکاری‌هایی با تیم آتلیه طهران وجود داشت و این همکاری‌ها امسال با تداوم علاقمندی ما و تشکیل تیمی با نام سوهان محمد سیما ادامه پیدا کرد .

وی افزود : دور نمایی کار ما وابسته به نوع همکاری‌هایی است که از سوی همه صورت می‌گیرد . در شرایط اقتصادی کنونی باید از حضور بخش خصوصی در ورزش حمایت کرد و این حمایت باید شکل عملی و جدی به خود بگیرد و بدون تردید اگر کار ، جمعی باشد و همه دست به دست هم دهند اتفاقات خوشی در آینده در فوتسال استان قم رخ خواهد داد .

رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما گفت : در مورد حضور در عرصه فوتسال به دنبال منفعت اقتصادی نبودیم و در حال حاضر هم این رویکرد وجود ندارد بلکه هدف ما حمایت از عشقی است که در بین مردم قم به فوتسال وجود دارد و من وقتی در سالن شهید حیدریان ۲ هزار جوان علاقمند و پرشور و حامی تیم فوتسال قم را می‌بینم لذت می‌برم .

زمردی بیان داشت : در زمینه تأمین منابع و بودجه مالی این فصل ، نگرانی خاصی نداریم و رقمی برآورد شده که ما حمایت می‌کنیم و امیدوارم حمایت‌های دیگر هم از این تیم صورت بگیرد . ما به طور میانگین ۶۰ میلیون تومان باید بابت حقوق پرداخت کنیم و برنامه ما به گونه‌ای است که تا پایان فصل مشکلی نخواهیم داشت .

وی عنوان کرد : از اهالی رسانه ، مربیان ، پیشکسوتان ، بازیکنان و به خصوص تماشاگران می‌خواهم که یار و یاور تیم سوهان محمد سیما باشند و به این تیم در خلال فصل آرامش بدهند . علاوه بر این تلاش می‌کنیم برنامه‌هایی برای حمایت از تماشاگران و انجام کارهای فرهنگی در مسابقاتی که میزبان هستیم در نظر بگیریم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه